NCAA Turnuvası canlı yayını: Sweet 16’da Xavier ve Texas nasıl izlenir

Kitaplarda Sweet 16’nın bir gecesi olan NCAA erkekler basketbol turnuvası, Elite Eight’in geri kalanını Cuma günü tamamlıyor. Üçüncü sırada yer alan Xavier ile ikinci sırada yer alan Texas arasındaki Cuma günkü mücadeleye buradan göz atabilirsiniz. AYRICA BAKINIZ: NCAA Men’s Sweet 16 canlı yayınları nasıl izlenir? NCAA March Madness’ta Xavier ve Texas nasıl izlenir? Zaman: 21:45 […]

NCAA Turnuvası canlı yayını: Sweet 16’da Xavier ve Texas nasıl izlenir

Kitaplarda Sweet 16’nın bir gecesi olan NCAA erkekler basketbol turnuvası, Elite Eight’in geri kalanını Cuma günü tamamlıyor.

Üçüncü sırada yer alan Xavier ile ikinci sırada yer alan Texas arasındaki Cuma günkü mücadeleye buradan göz atabilirsiniz.

AYRICA BAKINIZ:

NCAA Men’s Sweet 16 canlı yayınları nasıl izlenir?

NCAA March Madness’ta Xavier ve Texas nasıl izlenir?

Zaman: 21:45

Konum: T-Mobile Merkezi, Kansas Şehri

Hızlı vuruş: Xavier, Jack Nunge’nin 18 sayılık performansı sayesinde Pittsburgh’u 84-73 yenerek burada. Silahşörler (27-9), ilk turda Kennesaw State’i 72-67 geride bıraktı. Dylan Disu’nun 28 sayı ve 10 ribaundluk dev oyununun arkasında Texas, Penn State’i 71-66 mağlup etti. Longhorns (28-8) ilk turda Colgate’i 81-61 mağlup etti.

Hangi kanal: CBS

Nereden yayın yapılır: CBS Sporları (çevrimiçi), Paramount+,(Yeni bir sekmede açılır) NCAA Mart Çılgınlığı uygulaması, TV askısı(Yeni bir sekmede açılır), YouTubeTV(Yeni bir sekmede açılır)

Nereden dinlenir: SiriusXM (Yeni bir sekmede açılır)(Kanal 202); Alexa’da Westwood One becerisi(Yeni bir sekmede açılır); WestwoodOne.com(Yeni bir sekmede açılır)

Sling’de ilk ayın yarısı indirim var

TV askısı(Yeni bir sekmede açılır) şu anda Mart Çılgınlığı başladığında ilk ayın yarısı için bir anlaşma sunuyor. Kullanıcılar hizmeti ilk ay yarı fiyatına alabilirler. Örneğin, TNT, TBS ve TruTV dahil turnuva kanallarının çoğu Sling’in Orange seviyesindedir. Normalde bu katman ayda 40 ABD dolarıdır, ancak Mart ayında yeni müşteriler için 20 ABD doları olacaktır.

Antensiz CBS almak için ayrıca kaydolabilirsiniz. Paramount+(Yeni bir sekmede açılır)şu anda yedi günlük ücretsiz deneme sunuyor.

NCAA March Madness Live uygulaması: Nerede kullanılır, özellikler

NCAA March Madness Live uygulaması, aşağıda listelediğimiz birkaç cihazda mevcuttur.

Dilediğiniz maçı izleyebilmenin yanı sıra yeni bir özellikten de yararlanarak aynı anda dört maça kadar izleyebilirsiniz.

Ancak, March Madness uygulamasını kullanmak için kullanıcıların mevcut bir kablolu TV hizmetine kaydolmaları gerekecek, ancak uygulamayı denemek için üç saatlik bir pencereniz var.

NCAA March Madness Live’ı indirebileceğiniz cihazların listesi:

  • Roku TV (ve Roku kutuları)

  • Apple TV, iPhone, iPad

  • Xbox

  • Google TV

  • LG Akıllı TV

  • Amazon Fire TV (ve Fire cihazları; ayrıca bir Alexa becerisi(Yeni bir sekmede açılır) March Madness zevkinizi genişletmek için)

  • Android telefonlar ve masalar

  • Android TV

Teknory