Netflix size aylakları hesabınızdan atma gücü veriyor

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR Netflix, Erişimi ve Cihazları Yönet adlı yeni bir özellik ekliyor. Hesabınıza bağlı cihazları, hangi profilin bir şey izlediğini ve nereden izlediğini görmenizi sağlar. Bu özellik ayrıca belirli cihazlarda oturumu kapatmanıza da olanak tanır. Netflix hesabınızı kullanan ve keşke başlatabilseydim dediğiniz kişiler var mı? Netflix’e gelen yeni bir özellik, hesap… Okumaya devam et Netflix size aylakları hesabınızdan atma gücü veriyor

Netflix size aylakları hesabınızdan atma gücü veriyor

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • Netflix, Erişimi ve Cihazları Yönet adlı yeni bir özellik ekliyor.
  • Hesabınıza bağlı cihazları, hangi profilin bir şey izlediğini ve nereden izlediğini görmenizi sağlar.
  • Bu özellik ayrıca belirli cihazlarda oturumu kapatmanıza da olanak tanır.

Netflix hesabınızı kullanan ve keşke başlatabilseydim dediğiniz kişiler var mı? Netflix’e gelen yeni bir özellik, hesap sahiplerine tam olarak bunu yapma olanağı sağlayacak.

tarihinde ilan edildi şirketin blogu, Netflix, Erişimi ve Cihazları Yönet adlı yeni bir özellik aracılığıyla hesap sahiplerine hesapları üzerinde daha fazla kontrol sağladığını açıkladı. Bugün kullanıma sunulan Netflix, özelliğin hesabınızı kullanmış olan son cihazları görüntülemenize ve hesabınıza bağlı tüm cihazların oturumunu kapatmanıza izin vereceğini söylüyor.

Netflix Ayarları

Sağlanan resme bağlı olarak, hangi profilin bir şey izlediğini, izlendiği saat ve tarihi ve kişinin nereden akış yaptığını da görebileceksiniz.

Böyle bir özellik, bir seyahat sırasında veya bir arkadaşınızı ziyaret ederken oturum açtığınız cihazları kaldırmak için yararlı olacaktır. Ancak daha da önemlisi, hesabınızı kullanmasını istemediğiniz aylakları ve diğer kişileri kaldırmanıza olanak tanır.

İstenmeyen serbest yükleyicileri hesabınızdan kaldırmanın zaten bir yolu olmasına rağmen, tüm cihazları tekrar oturum açmaya zorlamanız gerekiyordu. Bu yeni özellikle, belirli bir cihazda oturumu kapatabilirsiniz, böylece onaylanmayan kullanıcı yalnızca şifrenizi biliyorsa tekrar oturum açabilir.

Netflix, hesap paylaşımını azaltmayı planladığını söyledi, ancak bunu nasıl yapmayı planladığını açıklamadı. Şu anda, sadece fikirleri test ediyor. Bu Erişimi ve Cihazları Yönet özelliği, hesap paylaşımını engelleme çözümü değildir, ancak bu geleceğe giden birçok adımdan biri olarak görülebilir.

Teknory