Netflix, yeni Black Clover filminin çıkış tarihini ve görselini açıkladı

Terry Ah ❘ Yayınlanan: 2022-12-08T00:59:44 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-08T00:59:52 Black Clover: Sword of the Wizard King, daha önce hiç anlatılmamış bir hikayeyi sergileyen ve Netflix’te uluslararası olarak gösterime girecek olan serinin yeni filmi. Black Clover’ın yeni filmi Sword of the Wizard King’in 31 Mart 2023 resmi çıkış tarihi. Bu çıkış tarihi, hem Japonya’daki sinema gösterimi hem […]

Netflix, yeni Black Clover filminin çıkış tarihini ve görselini açıkladı

Yayınlanan: 2022-12-08T00:59:44

Güncellenmiş: 2022-12-08T00:59:52

Black Clover: Sword of the Wizard King, daha önce hiç anlatılmamış bir hikayeyi sergileyen ve Netflix’te uluslararası olarak gösterime girecek olan serinin yeni filmi.

Black Clover’ın yeni filmi Sword of the Wizard King’in 31 Mart 2023 resmi çıkış tarihi. Bu çıkış tarihi, hem Japonya’daki sinema gösterimi hem de Netflix’teki çıkış tarihi içindir.

Netflix, topluluğu etkileyen film için önemli bir görseli açıkladığında bilgi ortaya çıktı.

Taraftarlar bu haber karşısında çok mutlu oldular. Tipik olarak, anime filmlerinin batıya ulaşması asırlar alır veya çevrimiçi olarak izlenmeye hazır hale gelmeden önce aylarca sinemalarda tutulur.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Bir Reddit kullanıcısı, “Netflix’in anime konusunda haklı olduğu bir şey varsa, o da anime filmlerini oldukça hızlı bir şekilde piyasaya sürmektir” yorumunu yaptı.

Başka bir kullanıcı, “Filmi izlemek için 6-7 ay falan beklemek zorunda kalmadığım için açıkçası çok mutluyum” yanıtını verdi.

Şu an itibariyle, film için bir fragman yayınlandı. Hikaye, dizinin temel önermesiyle uyumlu görünüyor. Astra özünde “Ben bu Büyücü kralı olacağım!” “sebat benim gücümdür!”

İnsanlar, önceki Büyücü Kralların filmde ilk kez sahneye çıkacağını ve ana hikayenin Aster’ın varlığından önceki geçmişine dair fikir vereceğini düşünüyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Ana öncül ve karakter motivasyonlarının dışında, hikaye daha önce mangada hiç görülmemiş yepyeni bir hikaye gibi görünüyor. Bu nedenle, şu an itibariyle, birçok kişi filmin kanon olmayacağını, bunun yerine tipik Naruto filmlerine benzer, neredeyse dolgu benzeri bir film olacağını düşünüyor.

Teknory