Netflix’in En Yeni A Listesi Uzay İsrafı 65 Ülkede 1 Numaraya Ulaştı

cr. © 2022 Bu, ironik bir dokunuştan daha fazlası ve kesinlikle belirtmekte fayda var ki, Netflix’in bu yıl şimdiye kadar piyasaya sürülen en iyi ve en popüler orijinal filmlerinin çoğu, tanınabilir yıldızlardan oluşan oldukça büyük bir listeyi bir araya getiren gösterişli Hollywood çabaları değildi. Senin Yerin veya Benimki akış hizmetinin en son anında başarılı sıradanlık […]

Netflix’in En Yeni A Listesi Uzay İsrafı 65 Ülkede 1 Numaraya Ulaştı

cr. © 2022

Bu, ironik bir dokunuştan daha fazlası ve kesinlikle belirtmekte fayda var ki, Netflix’in bu yıl şimdiye kadar piyasaya sürülen en iyi ve en popüler orijinal filmlerinin çoğu, tanınabilir yıldızlardan oluşan oldukça büyük bir listeyi bir araya getiren gösterişli Hollywood çabaları değildi. Senin Yerin veya Benimki akış hizmetinin en son anında başarılı sıradanlık levhasını sunma eğilimine karşı çıktı.

Yıldızlar Ashton Kutcher ve Reese Witherspoon, kırmızı halıda birlikte çektikleri inanılmaz garip fotoğraflar nedeniyle acımasızca trollendiğinde romantik komedi çoktan mercek altına alınmıştı, ancak ekranda yaptıklarından çok daha fazla kimya ürettikleri söylenmeli. kişi.

reese-witherspoon-senin-yerin-veya-benim
Netflix üzerinden görüntü

Her iki durumda da, havadar ikili bile yükselemedi Yukarıdaki Yeriniz veya Benimki şu anki Rotten Tomatoes puanı yalnızca yüzde 36, kullanıcılar filme yüzde 44’lük bir onay oranı vererek daha cömert olduklarını kanıtladılar. Bununla birlikte, A-lister’lar talep üzerine çekiliş olmaya devam ediyor, bu yüzden hiç kimse en son yıldızlarla dolu soygunun bloklardan patladığını öğrenince şok olmamalı.

göre FlixPatrol, Senin Yerin veya Benimki dünya çapında 65 ülkede en çok izlenen film olarak giriş yaparak Netflix’in küresel listelerde bir numaralı sırasını rahatlıkla kaptı. Bununla birlikte, genellikle olduğu gibi, muhtemelen kısa sürede tamamen unutulacak, ancak her zaman köşede pusuda bekleyen, hazır, istekli ve büyük olasılıkla kolay satış noktasının yerine yaygın beğeninin yerini alabilecek başka bir parlak ayrıcalık vardır. popüler isimlerin işlerini olabildiğince iddiasız bir şekilde yaptıklarını görmek.

Teknory