Netflix’in En Yeni Kıyamet Bilim Kurgu Gişe Rekortmeni Filmi Anında 1 Numarayı Ele Geçirdi

Netflix aracılığıyla Pek çok şık aksiyona ve CGI güdümlü gösteriye sahip neredeyse tüm Netflix orijinallerinin kaderi, platformun izleyici listelerinde bir sıçrama yapmaktır, bu nedenle Yeon Sang-ho’nun olduğunu keşfetmek tam olarak bir şok değil. OĞLAN anında platformda en çok izlenen bir numaralı film haline geldi. Başına FlixPatrol, Güney Koreli bilim kurgu gişe rekorları kıran film, 84 […]

Netflix’in En Yeni Kıyamet Bilim Kurgu Gişe Rekortmeni Filmi Anında 1 Numarayı Ele Geçirdi

Netflix aracılığıyla

Pek çok şık aksiyona ve CGI güdümlü gösteriye sahip neredeyse tüm Netflix orijinallerinin kaderi, platformun izleyici listelerinde bir sıçrama yapmaktır, bu nedenle Yeon Sang-ho’nun olduğunu keşfetmek tam olarak bir şok değil. OĞLAN anında platformda en çok izlenen bir numaralı film haline geldi.

Başına FlixPatrol, Güney Koreli bilim kurgu gişe rekorları kıran film, 84 ülkede İlk 10’a girerek akış hizmetinin dünya çapındaki sıralamasında zirveye ulaşması yalnızca 24 saat sürdü. Buna ek olarak, kıyamet fantezisi, bu ülkelerden 31’inde bir numarayı ele geçirmek için hiç vakit kaybetmedi ve bu, bugünün sonuna kadar kesinlikle daha da yükselecek bir sayı.

Oğlan
Netflix aracılığıyla

Uluslararası sinemaseverler heyecanla bekliyorlardı. OĞLANilk özelliği işaretlediği göz önüne alındığında Busan iline giden tren yönetmenliğini yaptığından beri yazar ve yönetmen Sang-Ho Yarımada, modern korku klasiğinin değerli bağımsız devamı. Ancak bu arada film yapımcısı, beğenilen Netflix dizileriyle doğaüstü bölgelere daldı. cehennemlikikinci sezonu yolda olan.

Sektörün en büyük yeteneklerinden birinin merakla beklenen yeni projesini bir araya getirmek – ki bu aynı zamanda büyük bütçeli bir bilim kurgu hikayesiydi – tüm dünyada incelemeler muhteşem olmaktan çok sağlam olsa bile, Netflix için başarıdan başka bir şey getirmeyecekti. Devre kartı.

OĞLAN 22. Yüzyılda iklim değişikliğinin harap ettiği bir Dünya’da ortaya çıkıyor, ancak topyekun savaşın gidişatını değiştirmek, potansiyel olarak bir araştırmacının gidişatı değiştirmek için annesinin beynini klonlamasına bağlı olabilir. Nedenini sormayın, sadece gezintiye çıkın ve sergilenen hırsa kapılın.

Teknory