Netflix’in Klişelerle Dolu En Yeni Orijinali, 60 Ülkede İlk 10’a Serenat Yapıyor

cr. Netflix’in izniyle © 2023 Şirket, büyük bütçeler ve birinci sınıf yıldızlarla desteklenen ünlü içeriklere her yıl milyarlarca dolar harcasa da, uluslararası orijinal filmler, Danimarka romantik dramasıyla hem kalite hem de popülerlik açısından Netflix’teki Hollywood muadillerinden düzenli olarak daha iyi performans gösteriyor. Güzel bir hayat uzun bir örnek dizisinin yalnızca en sonuncusu. Tahmin edilebilir ve […]

Netflix’in Klişelerle Dolu En Yeni Orijinali, 60 Ülkede İlk 10’a Serenat Yapıyor

cr. Netflix’in izniyle © 2023

Şirket, büyük bütçeler ve birinci sınıf yıldızlarla desteklenen ünlü içeriklere her yıl milyarlarca dolar harcasa da, uluslararası orijinal filmler, Danimarka romantik dramasıyla hem kalite hem de popülerlik açısından Netflix’teki Hollywood muadillerinden düzenli olarak daha iyi performans gösteriyor. Güzel bir hayat uzun bir örnek dizisinin yalnızca en sonuncusu.

Tahmin edilebilir ve formüle dayalı olmasına rağmen, şarkı söyleyen bir sese sahip genç bir balıkçının tatlı hikayesi, onu süperstarlığa itebilir, ilk 10’a girdikten sonra platformun küresel en çok izlenen listelerinde en çok izlenen dördüncü film olarak giriş yaptı. dünya çapında 60 ülke, başına FlixPatrol.

Güzel bir hayat.  (Soldan sağa) Elliott rolünde Christopher ve Lilly rolünde Inga Ibsdotter Lilleaas.
cr. Netflix’in izniyle © 2023

Tek isimli yıldız Christopher, bir müzik yapımcısı tarafından keşfedildiğinde büyük bir çıkış yakalayan ve görüşmediği kızıyla ona ortak olan Elliot rolünde kadroya liderlik ediyor. Oradan, işlerin vuruştan vuruşa nasıl ilerleyeceğini tam olarak tahmin edebilirsiniz, ancak Netflix kullanıcılarının varış noktasından çok yolculukla çok daha fazla ilgilendikleri şimdiden belli oldu.

Etkileyici bir şekilde Güzel bir yalan‘ın kapıdan çıkar çıkmaz güçlü bir şekilde gösterilmesi, yayıncının küresel ölçekte en çok izlenen altı özelliğinden yalnızca birinin Jennifer Lopez’in oynadığı Amerikan destekli bir yapım olduğu anlamına geliyor. Anne Alman savaş gerilim filmi arasında aykırı olarak duruyor Kan ve Altınİspanyol korku Teneke ve Tinaİsveç seks komedisi Mastürbasyona Başladığım Yılve gürültülü Alman boğuşması Alınmadım.

Yedi spot, altı tür, beş ülke ve pek çok mutlu müşteri; Netflix, yaygın iptallerle kullanıcı tabanını rahatsız ediyor olabilir, ancak farklı içerik büfesi canlı ve başarılı olmaya devam ediyor.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory