Netflix’in Yeni Radar Altında Noel Filmi Küresel İlk 10 Listesinde Hız Kazanıyor

Özet Sezonluk Norveç filmi Her zamanki gibi Noel Netflix’in Küresel En İyi 10 filmi arasında şu ana kadar 10 milyon saat izlenmeyle 7. sırada yer alıyor. film, yeni nişanlanan bir çiftin ilk tatilini, damadın etnik kökeni hakkındaki gerçeğin saklanması ve aile dramına yol açmasını konu alıyor. Karışık eleştirilere rağmen, filmin başarısı ağızdan ağza yayılmasına ve […]

Netflix’in Yeni Radar Altında Noel Filmi Küresel İlk 10 Listesinde Hız Kazanıyor

Özet

  • Sezonluk Norveç filmi Her zamanki gibi Noel Netflix’in Küresel En İyi 10 filmi arasında şu ana kadar 10 milyon saat izlenmeyle 7. sırada yer alıyor.
  • film, yeni nişanlanan bir çiftin ilk tatilini, damadın etnik kökeni hakkındaki gerçeğin saklanması ve aile dramına yol açmasını konu alıyor.
  • Karışık eleştirilere rağmen, filmin başarısı ağızdan ağza yayılmasına ve ilgi çekici önermesine atfedilebilir ve potansiyel olarak İlk 10’da daha yukarılara tırmanabilir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Sezonluk Norveç filmi Her zamanki gibi Noel Netflix’in Küresel En İyi 10 filmi arasında 7. sırada yer aldı. Yönetmen Petter Holmsen’in yeni tatil filmi, ilk tatillerini benzersiz bir şekilde birlikte geçiren yeni nişanlı çift Thea (Ida Ursin-Holm) ve Jashan’ı (Kanan Gill) konu alıyor. Kaliforniya’da yaşayan ve aslen Hindistanlı olan Jashan, Noel’i Thea’nın ailesiyle birlikte Norveç’in kırsal kesimindeki memleketinde geçirmeye davet edildi, ancak henüz onun etnik kökeni hakkındaki gerçeği öğrenmediler ve bu da klasik bir aile tatili dramına yol açtı.

netflix şimdi 4-10 Aralık haftasının En İyi 10 İngilizce filmini hesapladı ve Her zamanki gibi Noel yayın hizmetinde ilk haftasında 7. sırada yer aldı. Norveç filmi şu ana kadar 10 milyon saat izlendi ve ilk dört gününde 6,7 milyon izlendi. 6 Aralık’ta yayınlandı Her zamanki gibi Noel Netflix’in Küresel En İyi 10 listesinde yer alan dört Noel filminden biridir. Aile Anahtarı 2 numarada, Noel Yemeği 5 numarada ve B&B Merry 10 numarada.


Noel Her Zamanki Gibi Netflix’in Sezonun Uyuyan Hiti mi Olacak?

Her zamanki gibi Noel İlk gösterimi, inceleme toplayıcı site Rotten Tomatoes’da karışık incelemelerle yapıldı ve bu yazının yazıldığı sırada %33’lük bir izleyici puanı elde edildi (yeni film için yalnızca iki eleştirmen incelemesi yayınlandı – biri olumlu, biri olumsuz). İzleyicilerin romantik komediye yönelik incelemelerinde ortak tema, anlatının ve karakterlerin yeterince geliştirilmemiş olmasıdır. Ancak izleyicilerin aralarından seçim yapmak zorunda olduğu Netflix Noel filmlerinin çokluğu göz önüne alındığında, Norveç filminin şimdiden Küresel İlk 10’da bu kadar üst sıralarda yer aldığı anlaşılıyor.

Etkileyici izleyici kitlesi Her zamanki gibi Noel Netflix izleyicilerinin tatil filminin gerçek bir hikayeye dayandığını öğrenip denemesiyle kulaktan kulağa yayılabilir. Holmsen’in kız kardeşinin kocasıyla olan ilişkisine ve yönetmenin Norveçli ailesiyle tanışmalarına dayanan büyüleyici Noel filmi, Global Top 10’da açıkça güç kazanıyor ve bu da düşük profilli filmin yayıncıdaki geleceği için iyiye işaret. Netflix’in animasyonlu Darling’den hit tatil filmleriyle dolu bir geçmişi var Klaus’un gibi film serilerine Noel Günlükleri Ve Prenses Anahtarı.

Prenses Anahtarı film dizisinde Vanessa Hudgens birbirine benzeyen üç karakter olarak rol alıyor.

Erken başarısına dayanarak, Her zamanki gibi Noel Geçmiş Netflix Noel filmlerinin yakaladığı başarı seviyesine doğru yolda olabilir; bunların çoğu, artan yayın sayılarıyla karışık eleştirel tepkileri telafi ediyor. Filmin sunduğu benzersiz durum, arkasındaki büyüleyici gerçek hayat hikayesiyle birleşince, izleyicileri cezbedecek ilgi çekici bir öncül oluşturuyor. Verilen Her zamanki gibi NoelYakın zamanda vizyona giren bu filmin, önümüzdeki haftalarda Netflix’in Küresel En İyi 10 filmi arasında daha yukarılara tırmanması mümkün.

Kaynak: netflix

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow