Newcastle – Dortmund 2023 canlı yayını: Şampiyonlar Ligi’ni ücretsiz izleme

TL;DR: Newcastle Dortmund maçını ServusTV’de ücretsiz izleyin. Bu ücretsiz yayın platformuna dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN. Şampiyonlar Ligi’ni abonelik olmadan takip etmek özellikle zor, bu yüzden ücretsiz izlemenin bir yolunu bulduğumuzda bunu haykırma ihtiyacı hissediyoruz. Hiçbir şey harcamadan her maçı izleyebileceğinizi söylemiyoruz, ancak basit bir hack ile belirli fikstürleri ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Newcastle Dortmund maçını […]

Newcastle – Dortmund 2023 canlı yayını: Şampiyonlar Ligi’ni ücretsiz izleme

TL;DR: Newcastle Dortmund maçını ServusTV’de ücretsiz izleyin. Bu ücretsiz yayın platformuna dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN.


Şampiyonlar Ligi’ni abonelik olmadan takip etmek özellikle zor, bu yüzden ücretsiz izlemenin bir yolunu bulduğumuzda bunu haykırma ihtiyacı hissediyoruz. Hiçbir şey harcamadan her maçı izleyebileceğinizi söylemiyoruz, ancak basit bir hack ile belirli fikstürleri ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Newcastle Dortmund maçını dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Newcastle-Dortmund maçı ne zaman?

Newcastle ve Dortmund yarın başlayacak 25 Ekim 20:00 BST Newcastle’daki St James’s Park’ta.

Newcastle-Dortmund maçını ücretsiz nasıl izlerim?

Avusturyalı taraftarlar, ServusTV üzerinden seçili Şampiyonlar Ligi maçlarını ücretsiz olarak canlı yayınlayabilecek. Bu program Newcastle ile Dortmund arasındaki grup aşaması maçını da içeriyor.

ServusTV coğrafi olarak Avusturya ile sınırlıdır, ancak dünyanın her yerinden herkes bu ücretsiz yayın platformuna bir VPN ile erişebilir. Bu güçlü araçlar gerçek IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Avusturya’daki güvenli bir sunucuya bağlayabilir. Bu hızlı ve kolay süreç, ServusTV’yi kandırarak size dünyanın her yerinden erişim sağlamasını sağlar.

Aşağıdaki basit adımları izleyerek ServusTV’nin engellemesini kaldırın:

 1. Yayın dostu bir VPN’e abone olun (örneğin (EkspresVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Avusturya’daki bir sunucuya bağlanın

 4. ServusTV’yi ziyaret edin

 5. Ücretsiz Steam Newcastle vs. Dortmund

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir ancak genellikle ücretsiz deneme süreleri veya para iade garantileri sağlarlar. Bu fırsatlardan yararlanarak nakit taahhütte bulunmadan ServusTV’ye erişim sağlayabilirsiniz. Bu tabii ki uzun vadeli bir çözüm değil, ancak yatırımınızı geri kazanmadan önce Newcastle – Dortmund karşılaşmasını izlemeniz için size bolca zaman kazandırır.

ServusTV için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN çeşitli nedenlerden dolayı ücretsiz akış hizmetlerinin engellemesini kaldırmak için en iyi seçimdir:

 • Avusturya dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Kısılma olmadan yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük cömert para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile Newcastle – Dortmund karşılaşmasını ücretsiz canlı yayınlayın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow