Nintendo, Super Mario Bros. Wonder’ın Serinin En Hızlı Satan Oyunu Olduğunu Açıkladı

Dün, Nintendo Switch’in, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ve Pikmin 4 gibi son birinci taraf sürümlerinden elde edilen harika sonuçların ardından 132 milyon adedi aştığını öğrendik. Şimdi Nintendo, en son ilkini açıkladı. Parti sürümü olan Super Mario Bros. Wonder, Super Mario serisinin en hızlı satan oyunudur. Bu rekoru iki haftada 4,3 milyondan […]

Nintendo, Super Mario Bros. Wonder’ın Serinin En Hızlı Satan Oyunu Olduğunu Açıkladı

Dün, Nintendo Switch’in, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ve Pikmin 4 gibi son birinci taraf sürümlerinden elde edilen harika sonuçların ardından 132 milyon adedi aştığını öğrendik. Şimdi Nintendo, en son ilkini açıkladı. Parti sürümü olan Super Mario Bros. Wonder, Super Mario serisinin en hızlı satan oyunudur. Bu rekoru iki haftada 4,3 milyondan fazla satarak elde etti.

Nintendo’dan “20 Ekim’de dünya çapında piyasaya sürülen Super Mario Bros. Wonder, ilk iki haftada 4,3 milyon adetlik küresel kümülatif satış elde etti” dedi. mali brifing okur. “Bu, onu Super Mario ile ilgili en hızlı satan oyun haline getiriyor. Super Mario ile ilgili oyunlar da uzun bir süre boyunca istikrarlı bir şekilde satma eğiliminde. Bu oyunun önümüzdeki tatil sezonunda tüketiciler için cazip bir seçim olacağını ve satmaya devam edeceğini tahmin ediyoruz. gelecek yıldan itibaren de.”

Nintendo, Nintendo DS ve Wii neslinden bu yana yalnızca satış oranı verilerini topladığı uyarısını vurguluyor; bu, Super Mario Bros. Wonder’ın Wii ve DS nesli sırasında toplamanın başlamasından bu yana en hızlı satan Super Mario oyunu olduğu anlamına geliyor. Bu, önceki Super Mario oyunlarının daha hızlı satıldığı anlamına gelebilir, ancak bu henüz bilinmiyor. Bununla birlikte, iki haftada satılan 4,3 milyon kopya, yandan kaydırmalı Super Mario serisinin 11 yıldaki ilk yeni girişi için etkileyici bir başarı.

Nintendo, oyunun satış başarısının bir kısmını buna bağlıyor Süper Mario Kardeşler FilmiNisan ayında sinemalarda gösterime giren ve kısa sürede tüm zamanların en iyi animasyon filmi açılışını elde eden film. Nintendo’nun bu başarıyı dün duyurduğu canlı aksiyon Legend of Zelda filmiyle takip etmesi şaşırtıcı değil.

Nintendo, Super Mario Bros. Wonder’ın satış haberlerinin yanı sıra, Mario başarısının bu ayki Super Mario RPG yeniden yapımı, Mario vs. Donkey Kong, Paper Mario: The Thousand’ın yeniden yapımı gibi Mario ile ilgili yayınlarla yakında devam edeceğinin altını çiziyor. Year Door, Princess Peach Showtime ve Luigi’s Mansion 2’nin HD versiyonu.

Daha fazlası için okuyun oyun Bilgilendiricisi Super Mario Bros. Wonder’ı inceleyin ve ardından Super Mario Bros. Wonder’ın en zorlu mücadelesini yenmenin garip ödülüne göz atın. Okumak oyun Bilgilendiricisi Bundan sonra Super Mario Bros. Wonder Flower Coins ve Wonder Seeds rehberine göz atın ve ardından Super Mario Bros. Wonder Search Party rehberimize göz atın.


Super Mario Bros. Wonder’ı oynadınız mı? Aşağıdaki yorumlarda bunun hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow