Nitara, Megan Fox’un Seslendirdiği Mortal Kombat 1 Kadrosuna Katılıyor

Mortal Kombat 1’in kadrosunda zaten serinin 3D döneminden Ashrah ve Havik gibi geri dönen birkaç isim var ve uzun süredir kayıp olan bir favori de mücadeleye katılıyor. Nitara uzun zamandır beklenen dönüşünü yapıyor ve bu o kadar büyük bir eve dönüş ki NetherRealm onu ​​seslendirmesi için aktris Megan Fox’u görevlendirdi. Nitara, 2002’deki Mortal Kombat: Deadly […]

Nitara, Megan Fox’un Seslendirdiği Mortal Kombat 1 Kadrosuna Katılıyor

Mortal Kombat 1’in kadrosunda zaten serinin 3D döneminden Ashrah ve Havik gibi geri dönen birkaç isim var ve uzun süredir kayıp olan bir favori de mücadeleye katılıyor. Nitara uzun zamandır beklenen dönüşünü yapıyor ve bu o kadar büyük bir eve dönüş ki NetherRealm onu ​​seslendirmesi için aktris Megan Fox’u görevlendirdi.

Nitara, 2002’deki Mortal Kombat: Deadly Alliance’da ilk kez sahneye çıkan bir vampirdir. Yalnızca birkaç oyunda oynanabildi, Mortal Kombat 11’de küçük bir rol oynadı ve 2021’de ortaya çıktı. Ölümüne kavga film. Adına yalnızca birkaç kez görünmesine rağmen, 2000’li yıllarda büyüyen hayranların favorisi olmaya devam ediyor ve MK 1’de her zamanki kadar ölümcül görünüyor.

Megan Fox, Nitara’ya hayat veriyor ve aşağıdaki fragmanda onun performansının bir örneğini görebilirsiniz. Fox bir basın bülteninde şöyle diyor: “Mortal Kombat oynayarak büyüdüm ve yeni oyunda bir karakteri seslendirdiğime inanamıyorum.” her zaman.” Ronda Rousey’in MK 11’de Sonya Blade’i seslendirdiği göz önüne alındığında, NetherRealm’in başka bir ünlüde kombatantlarından birini gerçekleştirmesi şaşırtıcı değil.

Mortal Kombat 1, 19 Eylül’de PlayStation 5, Xbox Series X/S, Switch ve PC için çıkıyor. İstilalar ve Hikaye Moduna ilişkin en son uygulamalı izlenimlerimize buradan göz atın. Ayrıca oyunun Gamescom 2023’teki en yeni fragmanını da izlemeyi unutmayın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow