Ölümcül Kusurlu Çok Yönlü Tekleme, Netflix’te Gerçeklikte Bir Delik Açar

Sony aracılığıyla İster Akademi Ödüllü ezici güç Marvel Sinematik Evreninin devam eden (ve oldukça çekişmeli) genişlemesinden bahsediyor olalım, çoklu evren bugünlerde çok revaçta. Her Şey Her Yerde Aynı Andahatta Roku’nunki gibi iddialı küçük ekran projeleri kaymahepsi Jet Li’nin alay konusu olan başrollü aracını terk ediyor Bir toz içinde. Dövüş sanatları bilimkurgu fantazisi en azından iddialı […]

Ölümcül Kusurlu Çok Yönlü Tekleme, Netflix’te Gerçeklikte Bir Delik Açar

Sony aracılığıyla

İster Akademi Ödüllü ezici güç Marvel Sinematik Evreninin devam eden (ve oldukça çekişmeli) genişlemesinden bahsediyor olalım, çoklu evren bugünlerde çok revaçta. Her Şey Her Yerde Aynı Andahatta Roku’nunki gibi iddialı küçük ekran projeleri kaymahepsi Jet Li’nin alay konusu olan başrollü aracını terk ediyor Bir toz içinde.

Dövüş sanatları bilimkurgu fantazisi en azından iddialı olduğu için övülmeli olsa da, başrol oyuncusu, çalışma süresi boyunca çeşitli noktalarda en az dokuz farklı karakteri oynamayı seçtikten sonra kendisini taş yüzlü bir Eddie Murphy’ye dönüştürüyor. nihai sonuçlar monoton bir şekilde sıradandı.

Bir-2001
Sony aracılığıyla

Rotten Tomatoes’da yüzde 13’lük aşağılık bir skorla sarsıldı, Bir en azından 49 milyon dolarlık bir bütçeyle gişede 80 milyon doları netleştirmeyi başardı ve kanıtlanabilir bir başarı elde etmekten kilometrelerce uzakta olmasına rağmen en azından muhteşem bir şekilde bombalanmamasını sağladı. Ve yine de, Netflix aboneleri kendilerini biraz hızlı kıç tekmelemeyi sevdikleri için, geniş çapta paniğe kapılan dud, akıştan intikam alarak geri döndü.

Başına FlixPatrol, Bir filmin birçok ülkede İlk 10’a girmesiyle platformun izleyici sıralamasını yükseltme arayışında çevrilmemiş hiçbir taş bırakmadı. Açıkça, Li’nin bir versiyonunun son derece gelişmiş bir paralel evrendeki şeytani ikizine karşı aklında sadece cinayet olan bir savaş görme olasılığı, tüm doğru kutuları işaretliyor, yönetmen James Hong’un macerası da Jason Statham’ın Hollywood çıkışında yer almasıyla dikkat çekiyor. , saçla tamamlayın!

Teknory