Ömür boyu en iyi Microsoft Office fırsatı

TL;DR: Liste fiyatından %85 tasarruf ederek 41,55 £ karşılığında Mac 2021 için Microsoft Office Ev ve İş’e ömür boyu erişim elde edin. Birisi için son dakika hediyesine ihtiyacınız varsa, bizde tam aradığınız şey olabilir. Microsoft Office işte veya evde bir varlıktır ve onu ömür boyu %85 indirimle alabilirsiniz. Dijital satın aldığınızda teslimat için beklemeniz gerekmez, […]

Ömür boyu en iyi Microsoft Office fırsatı

TL;DR: Liste fiyatından %85 tasarruf ederek 41,55 £ karşılığında Mac 2021 için Microsoft Office Ev ve İş’e ömür boyu erişim elde edin.


Birisi için son dakika hediyesine ihtiyacınız varsa, bizde tam aradığınız şey olabilir. Microsoft Office işte veya evde bir varlıktır ve onu ömür boyu %85 indirimle alabilirsiniz. Dijital satın aldığınızda teslimat için beklemeniz gerekmez, bu nedenle bir Microsoft Office Ömür Boyu Lisansı alın(Yeni bir sekmede açılır) sadece 41,55 £ karşılığında. Kupon gerekmez, ancak bu satış yalnızca gün sonuna kadar sürer.

İşte dünyadaki en popüler programlara ömür boyu erişimin anlamı. Office’i uyumlu bilgisayarınıza yükleyin (bu lisans yalnızca bir bilgisayar içindir, bu nedenle akıllıca seçin veya ikinci bir bilgisayar için lisansa ihtiyacınız varsa ekstra sipariş verin) ve MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams, OneNote, Publisher’a sınırsız erişim elde edin ve Erişim. Bu programları işte veya evde kullanın. Her iki durumda da, onlarla yapabileceğiniz bir ton şey var.

Özgeçmişinizi geliştirmek veya biçimlendirilmiş bir alışveriş listesi yapmak için MS Word’ü kullanın. Excel, verileri düzenlemek ve analiz etmek için harika bir araçtır, ancak kişisel bütçenizi dengelemek için de kullanabilirsiniz. Outlook, ekipler ve OneNote, düzenli kalmanıza ve iş arkadaşlarınızla veya ailenizle bağlantıda kalmanıza yardımcı olabilir. Kendi aile tatil kartlarınızı veya profesyonel kalitede yazdırılabilir dosyalarınızı oluşturmak için Publisher’ı kullanın ve hepsini Access ile düzenleyebilirsiniz.

Office’i çalıştırmak için yüksek özellikli bir bilgisayara bile ihtiyacınız yok. Tek ihtiyacınız olan 4 GB disk alanı ve en az 1 GB RAM. Çoğu akıllı telefon bile bundan daha fazlasını yönetebilir, bu nedenle daha eski bir bilgisayarı olan birini satın alma konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Son dakika alışverişinizi yüksek bir notla bitirin. Güvenilir üretkenlik yazılımları kullanabilecek birini tanıyorsanız, ona Mac için Microsoft Office Ev ve İş 2021 için ömür boyu lisans alın.(Yeni bir sekmede açılır) sadece 41,55 £ karşılığında. Kupon gerekmez.

Teknory