Özel: Black Widow, Funko Pop’u Aldı! Yeni ‘Kaptan Amerika: İç Savaş’ Figürüyle Tedavi

Marvel Stüdyoları aracılığıyla Natasha Romanoff taraf seçemez hale geldi. Kaptan Amerika: İç Savaş İntikamcılar’ın Sokovia Anlaşmaları nedeniyle ikiye bölündüğünü fark etti, ancak bu, Black Widow’un son girişini etkileyen bir endişe değil. Funko Pop! kanon. We Got This Covered, şirketin en son koleksiyonundaki Black Widow figürünün özel olarak ortaya çıkarabilir. şimdi Amazon’da ön sipariş verilebilir, ya […]

Özel: Black Widow, Funko Pop’u Aldı!  Yeni ‘Kaptan Amerika: İç Savaş’ Figürüyle Tedavi

Marvel Stüdyoları aracılığıyla

Natasha Romanoff taraf seçemez hale geldi. Kaptan Amerika: İç Savaş İntikamcılar’ın Sokovia Anlaşmaları nedeniyle ikiye bölündüğünü fark etti, ancak bu, Black Widow’un son girişini etkileyen bir endişe değil. Funko Pop! kanon.

We Got This Covered, şirketin en son koleksiyonundaki Black Widow figürünün özel olarak ortaya çıkarabilir. şimdi Amazon’da ön sipariş verilebilir, ya koleksiyonlarını desteklemek ya da seçkin ajanı yalnız başına işe almak isteyenler için. Black Panther, Hawkeye ve Vision zaten duyurulmuştu. Kaptan Amerika: İç Savaş koleksiyon ve 12 figürlü seti bütünüyle tamamlamak için daha sekiz tane daha var.

Uzun zamandır – ve hala çok özlenen – Marvel Sinematik Evreninin en sevilen minyatür rekreasyonu, bugün ve 1 Şubat’ta geri dönen ve pek çok güncelleme sağlayan üç haftalık sanal bir etkinlik olan üçüncü yıllık Funko Fuarı! ve popüler kültür temel öğelerinden gelecek yeni koleksiyon öğeleriyle ilgili duyuru.

Per Funko, Amazon’a Özel Funko Pop! Marvel: Captain America: Civil War – Black Widow figürü “kendi başına veya setteki diğer figürlerle iç içe gösterilebilir”, ancak tamamlayıcılar “tüm savaşı bir araya getirebilir veya en sevdiğiniz sahneyi karıştırarak ve eşleştirerek kendi benzersiz sahnenizi yaratabilir” karakterler.”

bu Kaptan Amerika: İç Savaş koleksiyon aylık olarak duyurulmaya ve 2023 boyunca kullanıma sunulmaya devam edecek, 4,8 inç uzunluğunda duran ve bir pencere teşhir kutusunda tabanına sabitlenen vinil bobblehead ile. Johansson’ın Birinci Aşama gazisi, en büyük fedakarlığı yapmış olabilir. Yenilmezler: Oyunsonuama en azından MCU’nun en iyi taksitlerinden birindeki görünüşünden türetilen bir Funko formunda katlanmaya devam edecek.

Teknory