OnePlus 12 dünya çapında saat gibi gelmeli: Sızıntı

TL;DR OnePlus 12’nin küresel olarak Şubat 2024’te gelmesi bekleniyor. Telefonun bu Aralık ayında Çin’de piyasaya çıkacağına inanılıyor. OnePlus’ın, katlanabilir OnePlus Open da dahil olmak üzere OnePlus 12’den önce en az üç telefon daha tanıtması bekleniyor. OnePlus 12’nin şirketin bir sonraki numaralı amiral gemisi telefonu olarak saat gibi gelmesi bekleniyor. Tipster Yogesh Brar’dan yeni bir sızıntı, […]

OnePlus 12 dünya çapında saat gibi gelmeli: Sızıntı

TL;DR

  • OnePlus 12’nin küresel olarak Şubat 2024’te gelmesi bekleniyor.
  • Telefonun bu Aralık ayında Çin’de piyasaya çıkacağına inanılıyor.
  • OnePlus’ın, katlanabilir OnePlus Open da dahil olmak üzere OnePlus 12’den önce en az üç telefon daha tanıtması bekleniyor.

OnePlus 12’nin şirketin bir sonraki numaralı amiral gemisi telefonu olarak saat gibi gelmesi bekleniyor. Tipster Yogesh Brar’dan yeni bir sızıntı, telefonun sözde Çin lansmanından tam iki ay sonra küresel pazarlara ulaşacağını öne sürüyor.

Brar, OnePlus 12’nin Şubat 2024’te uluslararası lansmanını bekleyebileceğimizi söylüyor. Bu, bu yılın Şubat ayı başlarında gelen OnePlus 11’in küresel lansmanı ile aynı zaman çizelgesi gibi görünüyor.

OnePlus Nord CE 3 : Ağustos
OnePlus Ace2 Pro : Ağustos
OnePlus Katlanabilir : Ağustos
OnePlus 12 : Aralık (Çin), Şubat (Küresel)

Araya yeni bir R modeline sığabilirler

Sızdıran Max Jambor daha önce OnePlus 12’nin Aralık ayında Çin’de piyasaya sürüleceğini bildirmişti. Bu, ABD’deki ve dünyanın diğer bölgelerindeki insanların yeni OnePlus amiral gemisini ele geçirmesinin epey zaman alacağı anlamına geliyor.

Brar, iddia edilen OnePlus 12 küresel sürüm penceresini sızdırmanın yanı sıra, OnePlus Open’ın Ağustos ayında geleceğini yeniden teyit ediyor. İlk katlanabilir OnePlus telefonu kapsamlı bir şekilde sızdırıldı ve daha önce elde edilen bilgilere göre 26 Ağustos’ta piyasaya sürüleceği söyleniyor.

OnePlus 12 dünya çapında saat gibi gelmeli: Sızıntı

Teknory