OnePlus, 2023’te katlanabilir bir telefon piyasaya sürecek

OnePlus devreye girmek üzere. Kötü kelime oyunu için özür dilerim ama yapmak zorundaydım. Her neyse, Çinli elektronik devi, OnePlus 11’in piyasaya sürülmesinden hemen önce Mobil Dünya Kongresi’nde bu yıl katlanabilir pazara girmeyi planladığını duyurdu. Ve tüm bildiğimiz bu kadar. AYRICA BAKINIZ: OnePlus 11, (çoğunlukla) malları getiren yakışıklı bir telefon Şirket başkanı Kinder Liu, medyaya yaptığı […]

OnePlus, 2023’te katlanabilir bir telefon piyasaya sürecek

OnePlus devreye girmek üzere.

Kötü kelime oyunu için özür dilerim ama yapmak zorundaydım. Her neyse, Çinli elektronik devi, OnePlus 11’in piyasaya sürülmesinden hemen önce Mobil Dünya Kongresi’nde bu yıl katlanabilir pazara girmeyi planladığını duyurdu. Ve tüm bildiğimiz bu kadar.

AYRICA BAKINIZ:

OnePlus 11, (çoğunlukla) malları getiren yakışıklı bir telefon

Şirket başkanı Kinder Liu, medyaya yaptığı açıklamada karar hakkında biraz daha bilgi verdi.

“İlk katlanabilir telefonumuz, OnePlus imzalı hızlı ve sorunsuz bir deneyime sahip olacak. Endüstriyel tasarım, mekanik teknoloji ve diğer yönler açısından katlanır formu nedeniyle yetinmeyen bir amiral gemisi telefon olmalı. Bugünün katlanabilir pazarının doruk deneyiminde olmayı hedefleyen bir cihazı piyasaya sürmek istiyoruz.”

Başka bir deyişle, OnePlus ilk katlanabilir telefonunun (henüz bir adı, onaylanmış tasarımı veya çıkış tarihi olmayan) katlanabilir bir telefon kadar iyi bir telefon olmasını istiyor.

Telefonun gerçekte nasıl görüneceğine veya ne yapacağına gelince, bunu söylemek zor. OnePlus ana şirketi Oppo, adı verilen yeni bir katlanabilir telefona sahip. N2 Flip’i Bul(Yeni bir sekmede açılır), Samsung’un Galaxy Z Flip serisini anımsatan kapaklı bir tasarıma sahip. Katlanabilir OnePlus, bir kapaklı katlanabilir gibi boyut olarak küçülebilir veya tablet benzeri Galaxy Z Fold serisi gibi boyut olarak genişleyebilir.

Ne yazık ki, henüz OnePlus’ın katlanabilir çıkışından ne bekleyeceğimizi bilmiyoruz. Ama en azından bunu bekleyebileceğimizi biliyoruz.

Teknory