OnePlus için büyük bir yakınlaştırma yükseltmesi mi?

TL;DR Bir Weibo sızıntısı, OnePlus 12’nin kamera özelliklerini ortaya çıkardı. Telefon, OnePlus 11’e göre biraz daha büyük bir ana kameraya kavuşacak. Ayrıca son trendin ardından 3X 64MP periskop kamera da alacak. Zaten bir sürü OnePlus 12 söylentisi gördük ve bu sızıntı akışı yavaş yavaş sağanak yağışa dönüşüyor. Şimdi ise güvenilir bir sızıntı, yeni amiral gemisi […]

OnePlus için büyük bir yakınlaştırma yükseltmesi mi?

TL;DR

  • Bir Weibo sızıntısı, OnePlus 12’nin kamera özelliklerini ortaya çıkardı.
  • Telefon, OnePlus 11’e göre biraz daha büyük bir ana kameraya kavuşacak.
  • Ayrıca son trendin ardından 3X 64MP periskop kamera da alacak.

Zaten bir sürü OnePlus 12 söylentisi gördük ve bu sızıntı akışı yavaş yavaş sağanak yağışa dönüşüyor. Şimdi ise güvenilir bir sızıntı, yeni amiral gemisi telefonun kamera özelliklerini ortaya çıkardı.

Dijital Sohbet İstasyonu Weibo’da, OnePlus 12’nin ana, ultra geniş ve periskop kameralardan oluşan üçlü bir arka kamera sistemiyle geleceği yönündeki önceki söylentileri yineledi. Ancak ihbarcı aynı zamanda her kameranın teknik özelliklerini de açıkladı.

Ana atıcının, OnePlus 11’in ana atıcısından biraz daha büyük olan 50 MP f/1,7 IMX966 kamera (1/1,4 inç, 23 mm, OIS) olmasını bekliyoruz. Bu arada ultra geniş lensin 48 MP f/2,2 kamera (1/2 inç, 14 mm) olacağı söyleniyor.

Dijital Sohbet İstasyonu OnePlus 12 kamera özellikleri

Yüksek çözünürlüklü sensörlerle eşleştirilmiş 3X veya 3,5X periskop lensler sunan markaların büyüyen bir trend olduğunu gördük ve görünüşe göre OnePlus da bu yolu izleyebilir. OnePlus 12’nin periskop lensinin, 1/2 inç Omnivision OV64B sensörlü ~3X 64MP kamera (f/2,5, OIS, 70mm) olduğuna inanılıyor.

~5X periskop kamerayı tercih etmeyerek saf uzun menzilli yakınlaştırma özelliğini kaybedersiniz. Ancak OPPO ve HUAWEI’nin bu yaklaşımla düşük ışıkta harika yakınlaştırma ve saygın uzun menzilli yakınlaştırma kalitesi sunduğunu gördük. Bu yüzden OnePlus 12’nin bu periskop lensle neler yapabileceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

Bu, ihbarcının tek OnePlus 12 sızıntısı değildi. yakın zamanda iddia edildi Telefonun parlak cam arka yüzeye sahip beyaz bir versiyonu da mevcut olacak. Her iki durumda da bu sızıntılar ne beklememiz gerektiğine dair daha net bir tablo çizmeye devam ediyor.

OnePlus için büyük bir yakınlaştırma yükseltmesi mi?

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow