OnePlus Keyboard 81 Pro, ABD ve Kanada’ya geliyor

TL;DR OnePlus Keyboard 81 Pro, 26 Temmuz 2023’te Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’ya geliyor. OnePlus, mekanik klavyeyi oluşturmak için Keychron ile işbirliği yaptı. İki renk grubunda gelir ve 219 $ veya 299 CAD’den başlar. Geçen yılın sonlarında, OnePlus özelleştirilebilir bir mekanik klavye yarattığını duyurdu. Sonunda, kendisi ve Keychron arasındaki bir işbirliği olan Keyboard 81 Pro’yu […]

OnePlus Keyboard 81 Pro, ABD ve Kanada’ya geliyor

TL;DR

  • OnePlus Keyboard 81 Pro, 26 Temmuz 2023’te Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’ya geliyor.
  • OnePlus, mekanik klavyeyi oluşturmak için Keychron ile işbirliği yaptı.
  • İki renk grubunda gelir ve 219 $ veya 299 CAD’den başlar.

Geçen yılın sonlarında, OnePlus özelleştirilebilir bir mekanik klavye yarattığını duyurdu. Sonunda, kendisi ve Keychron arasındaki bir işbirliği olan Keyboard 81 Pro’yu piyasaya sürdü. Ne yazık ki, klavye dünyanın yalnızca belirli bölgelerinde mevcuttu.

Şimdi, yine de, OnePlus Keyboard 81 Pro burada Amerika Birleşik Devletleri’nde ve kuzeyde komşumuz Kanada’da mevcuttur. Ön siparişler bugün açılıyor26 Temmuz’dan itibaren genel kullanıma sunulacak.

Adından da anlaşılacağı gibi, klavye 81 tuşa sahiptir. Ayrıca sağ üst köşede şeffaf bir döner kadran bulunur. OnePlus’ın imza renk teması, açık gri, koyu gri ve görünen kırmızı patlamalarla her iki renk grubunda da bol miktarda bulunur. İşleri biraz daha özelleştirmek isterseniz, anahtar başına RGB de vardır.

Nihayetinde, bu klavye, Keychron’un uzun süredir sunduğu şeyin yalnızca yeniden markalanmış bir versiyonudur. OnePlus üzerine yeni bir kat boya koydu, ancak Keychron hayranları burada pek fazla sürpriz bulamayacak. Yine de, iyi bir mekanik klavye arıyorsanız ve bir OnePlus fanatiği iseniz, bu seçimde yanlış gidemezsiniz.

OnePlus Keyboard 81 Pro: Fiyat ve bulunabilirlik

Daha önce de belirtildiği gibi, klavye için ön siparişler şu anda ABD ve Kanada’da açık. Genel satışlar 26 Temmuz’da başlıyor.

İki renk yolu seçeneğiniz olacak. Birinin adı Yaz Esintisi (bu sayfada resmedilmiştir) ve diğerinin adı Kış Şenlik Ateşi. İkinci renk grubu pek farklı değil, sadece koyu gri tuşları açık griyle değiştiriyor ve bunun tersi de geçerli, böylece klavye daha az “parlak” oluyor. İki renk arasında fonksiyonel bir fark yoktur.

ABD’de Summer Breeze modeli 239 dolara mal olacak. Winter Bonfire modeli nedense 219 dolardan 20 dolar daha ucuz. Kanada’da Summer Breeze 329 CAD, Winter Bonfire ise 299 CAD olacak.

OnePlus Keyboard 81 Pro, ABD ve Kanada’ya geliyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow