OnePlus Open, Galaxy Z Fold 5’ten bile daha iyi bir kalemi destekliyor

Dhruv Butani / Android Otoritesi OnePlus Açık TL;DR OnePlus Open, her iki ekranında da kalemi destekler. Buna karşılık Galaxy Z Fold 5, S Pen’i kapak ekranında değil yalnızca iç katlanabilir ekranında destekliyor. İlginçtir ki OnePlus basın brifingleri sırasında kalem desteğini reddetmişti. OnePlus Open, OnePlus markası altında katlanabilir ilk cihazdır ancak OPPO Find N3 ile aynıdır. […]

OnePlus Open, Galaxy Z Fold 5’ten bile daha iyi bir kalemi destekliyor

Dhruv Butani / Android Otoritesi

OnePlus Açık

TL;DR

  • OnePlus Open, her iki ekranında da kalemi destekler.
  • Buna karşılık Galaxy Z Fold 5, S Pen’i kapak ekranında değil yalnızca iç katlanabilir ekranında destekliyor.
  • İlginçtir ki OnePlus basın brifingleri sırasında kalem desteğini reddetmişti.

OnePlus Open, OnePlus markası altında katlanabilir ilk cihazdır ancak OPPO Find N3 ile aynıdır. Ne olursa olsun, mükemmel bir akıllı telefon ve daha sonra katlanarak küresel pazarın en iyileriyle kafa kafaya yarışan mükemmel bir katlanabilir hale geliyor. Görünüşe göre OnePlus Open bir kalemi destekliyor ve onu Galaxy Z Fold 5’ten çok daha iyi bir şekilde destekliyor.

OnePlus Open, bir kalem için bir ayar içerir; Ayarlar > Ek Ayarlar > Ekran Kalemi. Ancak, herhangi bir kalem bağlı olmadığı için üzerine tıklamak anlaşılır bir şekilde hiçbir şey göstermiyor.

OnePlus’ın medya brifingi, Open’daki kalem desteğini reddetti ve incelemecinin kılavuzu da kalem desteğinden hiç bahsetmiyor. Dolayısıyla, bu ayarın varlığı, harici bir kalemi destekleyen şirketin tabletlerindeki bir hataya veya kalan koda bağlandı.

Ancak görünen o ki, Redditor’un belirttiği gibi OnePlus Open gerçekten de bir kalemi destekliyor Rashed341 öğrendim.

OnePlus Open, OPPO Find N3/OnePlus Open’ın öncülü olan OPPO Find N2 için tasarlanmış bir aksesuar olan OPPO Pen’i destekler.

Find N3 ve Find N2 için OPPO Kalem desteği

Daha da kafa karıştırıcı olanı, OPPO Ürün Direktörü’nün bir konuşmasında belirttiği gibi, OPPO Find N3/OnePlus Open’ın her iki ekranında da kalemi desteklemesi. röportaj. Ancak şirket, sahnedeki zaman kısıtlamalarını gerekçe göstererek lansman etkinliğinde bundan bahsetmemeyi tercih etti.

Redditçi Rashed341 kapak ekranında çalışan aynı aktif kalemin videosunu paylaştı.

Kalemin etkinleştirdiği diğer özellikler arasında ekran görüntüsü almak için kalem düğmesine iki kez dokunmak ve bir selfie çekmek için kamera uygulamasında da aynısını yapmak yer alıyor. Notes uygulamasını açmak için ekranın üst köşesini de çekebilirsiniz.

Olayların bu gidişatı kafa karıştırıcı. Herhangi bir katlanabilir cihazda kalem desteği çok önemlidir ve her iki ekranda da desteklenmesi daha da önemlidir. S Pen desteği, Samsung’un Galaxy Z Fold 5 ile OnePlus Open arasında sahip olduğu belirgin avantajlardan biri. Ancak OnePlus Open aynı zamanda bir kalemi de desteklediğinden, Samsung’a yalnızca iki avantaj (kablosuz şarj ve IP68 derecesi) bırakıyor, ancak Fold 5’te çok daha yüksek bir fiyat etiketine sahip. Bununla birlikte, Samsung’un S Pen özellikleri katlanabilir cihazlarda olgunlaşmış durumda. OnePlus Open’ın kalem özellikleri şu anda keşfedilmemiş durumda.

OnePlus AçıkOnePlus Açık
AA Tavsiye Edilir

OnePlus Açık

Sağlam kameralar • Geliştirilmiş donanım • Uyarı kaydırıcısı

OnePlus Open daha iyi ekran teknolojisine, daha iyi pil ve şarj özelliklerine ve daha düşük fiyata önemli ölçüde daha iyi bir kameraya sahip, bu da onu artık katlanabilir olarak daha da iyi bir değere sahip bir satın alma haline getiriyor. Uyumlu OPPO Pen’in dünya çapında resmi olarak satılmadığını ancak elinize geçerse OnePlus Open ile kullanabileceğinizi unutmayın.

OnePlus Open, Galaxy Z Fold 5’ten bile daha iyi bir kalemi destekliyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow