OnePlus Open tek yumurta ikizinden saatler sonra duyurulacak

TL;DR OPPO Find N3 ve OnePlus Open tamamen aynı katlanabilir telefondur. OPPO, Find N3’ü 19 Ekim Perşembe günü saat 2:30’da (ET) duyurmayı planlıyor. OnePlus Open, 19 Ekim Perşembe günü saat 11:00 ET’ye kadar duyurulmayacak. OnePlus’ın ilk katlanabilir telefonunu duyurma zamanı neredeyse geldi. Ancak bu gerçekleşmeden önce, aynı katlanabilir cihazın OPPO’nun versiyonu OnePlus Open’dan saatler önce […]

OnePlus Open tek yumurta ikizinden saatler sonra duyurulacak

TL;DR

  • OPPO Find N3 ve OnePlus Open tamamen aynı katlanabilir telefondur.
  • OPPO, Find N3’ü 19 Ekim Perşembe günü saat 2:30’da (ET) duyurmayı planlıyor.
  • OnePlus Open, 19 Ekim Perşembe günü saat 11:00 ET’ye kadar duyurulmayacak.

OnePlus’ın ilk katlanabilir telefonunu duyurma zamanı neredeyse geldi. Ancak bu gerçekleşmeden önce, aynı katlanabilir cihazın OPPO’nun versiyonu OnePlus Open’dan saatler önce duyurulacak gibi görünüyor.

OPPO, 19 Ekim Perşembe günü Find N3 ve Find N3 Flip için canlı bir küresel lansman etkinliği düzenleyeceğini duyurdu. Etkinlik, ABD’de yaşıyorsanız 14:30 GMT+8’de başlayacak. 02:30 ET’ye dönüşür. Etkinliği canlı izlemek için erken kalkmak (ya da geç kalmak) istiyorsanız, aşağıdaki videodan tam burada izleyebilirsiniz.

Bunun tersine, OPPO’nun alt markası OnePlus, OnePlus Open etkinliğinin 19 Ekim’de saat 11:00 ET’de başlayacağını açıkladı. OPPO ve OnePlus CEO’su Pete Lau, Find N3 ve OnePlus Open’ın aynı telefon olduğunu doğruladı, bu nedenle lansman yapmamaları ilginç. aynı zamanda. Hatta Open’ın Find N3’ün gerisinde kaldığını bile söyleyebilirsiniz.

Ne olursa olsun, bu her iki şirket için de büyük bir an olmalı. Find N3/Open’ın Snapdragon 8 Gen 2 yonga setine, en az 256 GB depolama alanına ve 67W kablolu şarjlı 4.800 mAh bataryaya sahip olduğu söyleniyor. Bununla birlikte 7,82 inç 2,268 x 2,440 katlanabilir ekran ve 6,31 inç 2,484 x 1,116 harici ekranla gelmesi bekleniyor.

Sızıntılar, cihazın ABD’de 1.699 dolara mal olacağını öne sürüyor. Bu, Google ve Samsung’un katlanabilir cihazlarını yaklaşık 100 dolar düşürüyor.

OnePlus Open tek yumurta ikizinden saatler sonra duyurulacak

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow