OnePlus Pad muhtemelen hemen köşede

C. Scott Brown / Android Yetkilisi TL;DR Geçici olarak OnePlus Pad olarak bilinen ilk OnePlus tableti hakkında çok fazla söylenti var. Yeni bir söylenti, 2023’te piyasaya sürülebileceği fikrini destekliyor. Tablet hakkında henüz pek bir şey bilinmiyor. Google, Android tabletleri yeniden bir şey haline getirmek için büyük çaba harcıyor. 2023’te kendi tabletini çıkarıyor, Android’i daha tablet […]

OnePlus Pad muhtemelen hemen köşede

C. Scott Brown / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Geçici olarak OnePlus Pad olarak bilinen ilk OnePlus tableti hakkında çok fazla söylenti var.
  • Yeni bir söylenti, 2023’te piyasaya sürülebileceği fikrini destekliyor.
  • Tablet hakkında henüz pek bir şey bilinmiyor.

Google, Android tabletleri yeniden bir şey haline getirmek için büyük çaba harcıyor. 2023’te kendi tabletini çıkarıyor, Android’i daha tablet dostu olacak şekilde güncelliyor ve geliştiricileri tablet dostu uygulamalara odaklanmaya teşvik ediyor. Şimdi, Android OEM’lerinin tabletlere odaklanması için her zamankinden daha iyi bir zaman.

Ve ne biliyorsunuz, bir OnePlus Pad’in yolda olabileceği fikrini destekleyen yeni bir söylenti var. Bu kez, söylenti popüler sızıntı yapan Max Jambor’dan geliyor:

OnePlus’ın geliştirilmekte olan bir tableti var.
Lansman gelecek yıl için planlanıyor! #OnePlusPad

OnePlus 2023’te bir tablet çıkarırsa, şirketin bu pazara ilk girişi olacak. OnePlus, yıllar içinde çok sayıda telefon piyasaya sürmesine rağmen, tabletler hiçbir zaman listesinde yer almadı.

Ne yazık ki olası OnePlus Pad hakkında fazla bir şey bilinmiyor – bunun gerçek adı olup olmadığını bile bilmiyoruz.

Ancak Oppo, Oppo Pad’i piyasaya sürdü. Bu noktada şirketlerin esasen birbirinin yerine geçebileceği düşünüldüğünde, OnePlus tabletinin bundan çok şey ödünç aldığını görmek şaşırtıcı olmaz. Doğrudan bir klon bile olabilir.

Önümüzdeki aylarda bu tablet hakkında daha fazla söylentinin sızmasını beklerdik. OnePlus 11’in lansmanının yanı sıra Ocak ayı gibi erken bir tarihte görmemiz çok olası. Bizi izlemeye devam edin.

Teknory