OnlyFans’ta Konum Nasıl Değiştirilir

OnlyFans, her türden içerik oluşturucunun abonelik karşılığında içeriklerini paylaşabileceği bir platformdur. Ancak platformun konum gereksinimi nedeniyle, isteseler de istemeseler de kullanıcıların paylaştığı tek şey bu değil. Konumunuzu göstermek, başkalarının sizi platformda bulması için harika bir yol olabilir, ancak aynı zamanda pek çok rahatsız edici, bazen korkutucu senaryoya da kapı açar. OnlyFans konumunuzu değiştirmeniz gerekiyorsa doğru […]

OnlyFans’ta Konum Nasıl Değiştirilir

OnlyFans, her türden içerik oluşturucunun abonelik karşılığında içeriklerini paylaşabileceği bir platformdur. Ancak platformun konum gereksinimi nedeniyle, isteseler de istemeseler de kullanıcıların paylaştığı tek şey bu değil.

Konumunuzu göstermek, başkalarının sizi platformda bulması için harika bir yol olabilir, ancak aynı zamanda pek çok rahatsız edici, bazen korkutucu senaryoya da kapı açar.

OnlyFans konumunuzu değiştirmeniz gerekiyorsa doğru yere geldiniz. Konumunuzu platformda gizli tutma hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

PC’de OnlyFans’ta Konum Değiştirme

Hedefinize bağlı olarak, bu OnlyFans özelliği yardımcı olabilir veya olmayabilir. Platformdaki konumunuzu kalıcı olarak değiştirmek istiyorsanız, aşağıda belirtilen adımları izleyin.

 1. Hesabınıza giriş yapın.
 2. Ekranın sol alt kısmındaki 3 nokta simgesine tıklayın.
 3. “Ayarlar” seçeneğine tıklayın.
 4. “Profil”i seçin.
 5. Yeni konumu girin ve onaylayın.

OnlyFans Kullanan Telefonda Konum Değiştirme

iOS ve Android cihazlarınızda uygulama izinlerini değiştirebilirsiniz, ancak bir içerik oluşturucu olmadığınız sürece bu pek bir anlam ifade etmeyecektir. Ayarlar’da konum paylaşımını kapatmış olsanız bile OnlyFans, konumunuzu izlemeye devam edebilir. Hesap açarken herkesin “imzaladığı” sözleşmeye göre cihazınızın GPS ve IP adresine erişebilirler. Ancak yine de aşağıdaki adımları deneyebilir ve ihtiyacınız olan mahremiyet ölçüsünü sağlayıp sağlamadığını görebilirsiniz.

Android’de OnlyFans Konum Ayarları

Bunun için doğrudan OnlyFans uygulamasına gitmiyorsunuz. Telefonunuzun Ayarlar bölümünde yapılması gerekir. Yapman gerekenler işte burada:

 1. Telefonunuzun Ana Ekranında “Ayarlar”ı bulun
 2. Aşağı kaydırarak “Uygulamalar”a gidin
 3. Uygulama listenizde OnlyFans’ı bulun
 4. Seçin ve “İzinler” e dokunun
 5. “Konum”a dokunun ve sunulan seçeneklerden birini seçin: “Yalnızca uygulamayı kullanırken izin ver”, “Her seferinde sor” veya “İzin verme”.

iPhone’da OnlyFans Konum Ayarı

Bir Android için verilen talimatlardan pek farklı değil. Ancak bu iki işletim sistemi farklı işliyor, bu nedenle en azından küçük bir farklı adım olması gerekiyor. İşte burada:

 1. Ana Ekranla Başlayın
 2. “Ayarlar”da “Gizlilik ve Güvenlik”i bulun
 3. “Konum Servisleri”ne gidin
 4. Aşağıdaki uygulama listesinde OnlyFans’ı bulun
 5. Ona dokunun ve şu seçenekleri belirleyin: “Asla”, “Bir dahaki sefere veya paylaştığımda sor”, “Uygulamayı kullanırken” veya “Her zaman”.

VPN Kullanarak OnlyFans’ta Konum Nasıl Değiştirilir

Sanal Özel Ağlar veya VPN’ler, gerçek IP adresinizi şifreleyebilir ve seçtiğiniz ülkeden bir adresle değiştirebilir. OnlyFans kullanıcıları için birkaç nedenden dolayı harika bir çözüm. İlk olarak, kullanıcılar konumlarını diğerlerinden gizleyebilir. Platformda sizi bulmayı biraz zorlaştırsa da, güvenliğinizi tehlikeye atmayan kullanıcıların kullanabileceği başka yollar da var.

İkinci sebep, çevrimiçi güvenliktir. OnlyFans’ın kullanıcı bilgilerini sızdırma geçmişi vardır, bu nedenle kişisel bilgilerinizi meraklı gözlerden uzak tutmak için fazladan bir adım atmak isteyeceksiniz ve VPN’ler yardımcı olabilir. VPN kullanmakla ilgileniyorsanız, yapmanız gerekenler:

 1. Sizin için en uygun VPN uygulamasını yükleyin.
 2. Uygulamayı açın.
 3. İstediğiniz ülkeyi/konumu arayın ve bağlanın.
 4. OnlyFans’ı açın ve giriş yapın.

OnlyFans konumunuz, VPN uygulamasında seçtiğiniz konumla uyumlu olacaktır.

VPN’inizin Çalışıp Çalışmadığını Nasıl Kontrol Edebilirsiniz?

Tüm VPN uygulamaları aynı başarıyla çalışmaz. IP adresini gizleyip gizlemediğinizi kontrol etmek için aşağıdaki gibi bir siteyi ziyaret edin: IPlocation.net veya benzeri. Görünür IP adresinizi görüntüler. Mevcut IP adresinizi kontrol ettiğinizde gerçek adresinizi gösteriyorsa şu adımları deneyin:

 • VPN uygulamasına yeniden bağlanın.
 • Diğer sitelerden ve uygulamalardan kaydedilen konum bilgilerini silmek için önbelleği temizle
 • Coğrafi konumunuzu izleyen herhangi bir uygulamayı devre dışı bırakın

Bu adımlardan hiçbiri size sonuç vermiyorsa, VPN uygulamasını değiştirme zamanı gelmiştir.

Yalnızca Hayranlar İçin En İyi VPN Hangisi?

Ücretli VPN’lerin akıllı bir yatırım olduğunu unutmayın. Çalışan ücretsiz uygulamalar olsa da, ücretli olanlar daha fazla seçenek ve daha iyi bir genel müşteri deneyimi sunar. Aylık abonelikler çok pahalı değil, dolayısıyla doğrulanmamış uygulamalarla güvenliğinizi riske atmanız gerekmiyor. OnlyFans için önerilen en iyi VPN uygulamalarının bir listesi:

OnlyFans’ta Ülkeleri, Bölgeleri ve IP Adreslerini Engelle

Konumunuzu gizlemek yerine insanları oradan uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Coğrafi Engelleme, belirli konumların ve alanların içeriğinizi görmesini engelleyen bir OnlyFans seçeneğidir. İşte nasıl yapıldığı:

 1. OnlyFans hesabınızda “Ayarlar”ı açın.
 2. “Gizlilik ve Güvenlik”i bulun.
 3. “Ülkeye Göre Engelle”yi bulmak için aşağı kaydırın.
 4. Engellemek istediğiniz ülkeyi seçin.
 5. Alt menüde, daha spesifik konumu seçin (isteğe bağlı).

Aynı bölümde engellemek istediğiniz bir IP adresini ekleyebilirsiniz.

OnlyFans’ta Engelleme ve Kısıtlama Arasındaki Fark

Yeni bir OnlyFans kullanıcısıysanız, hesabınız üzerinde daha fazla kontrole sahip olmak isteyebilirsiniz, ancak iki terimi karıştırmak kolaydır.

Kişileri, Alanları ve Ülkeleri Engelleme

Bir hesabı engellerseniz, o hesabın arkasındaki kişi profilinizi göremez demektir. Size mesaj gönderemezler, abone olamazlar veya sizinle hiçbir şekilde etkileşim kuramazlar. Engellenen ülkeler ve bölgeler için de durum aynıdır – orada bulunan kişiler profilinizi göremez.

Bir Hesabı Kısıtlamak

Birini kısıtlarsanız yine de abone olabilir, içeriğinizi satın alabilir ve sayfanıza erişebilir. Ancak, size mesaj göndermelerine veya sizinle etkileşim kurmalarına izin verilmeyecektir.

Bu iki seçenek avantajlı olabilir. OnlyFans’ta neler yaptıklarını ailelerine ve yakın arkadaşlarına göstermekten çekinen kişiler, onları kolayca engelleyebilir veya kısıtlayabilir.

Ek SSS

OnlyFans’ımda konumu ayarlayabilir miyim?

Evet, konum bilgisini “Gizlilik Ayarları”ndan değiştirebilirsiniz.

OnlyFans, paylaşmazsam konumumu takip edebilir mi?

Evet yapabilirler. IP adresinize ve cihazınızın GPS’ine erişimleri vardır.

OnlyFans konumu herhangi bir cihazda değiştirilebilir mi?

Evet, bu ayarları Windows, Android veya iOS’ta değiştirebilirsiniz.

OnlyFans’ta konumunuzu göstermek zorunda mısınız?

Bir yaratıcıysanız, konumunuzu açıklamanız gerekmez. Bazı senaryolarda daha fazla içerik gösterimi için bulunduğunuz yeri paylaşmak daha kazançlı olsa da içerik oluşturucular da anonimliği tercih edebilir.

OnlyFans için VPN kullanmalı mıyım?

Zorunlu değil ama evet, özel bilgilerinizi korumak için VPN kullanmak iyi bir fikir.

OnlyFans’ta Konumunuzu Güncelleme – Çevrimiçi Güvenliğinizi Güncelleme

Uygulamada konumunuzu değiştirseniz bile OnlyFans, IP adresiniz ve cihazınızın GPS’i aracılığıyla sizi takip edebilir. Zorunlu olmasa da VPN uygulamalarını kullanmak daha güvenlidir. Kişisel bilgileri sızdırmadan gezinmenizi ve konumunuzu herhangi bir yerde belirlemenizi sağlar. Belirli ülkeleri, bölgeleri veya IP adreslerini engellemek için Coğrafi Engellemeyi de kullanabilirsiniz.

Uygulama veya cihaz izinlerinde konumunuzu değiştirmeyi yeterli buldunuz mu veya VPN kullandınız mı? Aşağıdaki yorumlar kutusunda bize bildirin.

Teknory