OPPO Find N3 Amerika’ya gelebilir

TL;DR Bir sızıntı, OnePlus Open hakkında yeni ayrıntılar sağladı. OnePlus’ın yeni katlanabilir lensi bir periskop merceğe sahip olabilir ve Siyah veya Yeşil renkte olabilir. Telefon Çin’de OPPO Find N3 olarak adlandırılabilir. İşlemciden kameralara ve daha fazlasına, lansmanından önce bize OnePlus Open hakkında ayrıntılar veren çok sayıda sızıntı oldu. En son sızıntı, bazı yeni bilgiler de […]

OPPO Find N3 Amerika’ya gelebilir

TL;DR

  • Bir sızıntı, OnePlus Open hakkında yeni ayrıntılar sağladı.
  • OnePlus’ın yeni katlanabilir lensi bir periskop merceğe sahip olabilir ve Siyah veya Yeşil renkte olabilir.
  • Telefon Çin’de OPPO Find N3 olarak adlandırılabilir.

İşlemciden kameralara ve daha fazlasına, lansmanından önce bize OnePlus Open hakkında ayrıntılar veren çok sayıda sızıntı oldu. En son sızıntı, bazı yeni bilgiler de sağlıyor, ancak aynı zamanda katlanabilir kimliği hakkında ilginç bir değişiklik içeriyor.

Max Jambor’un izniyle yapılan bir sızıntı, incelememiz için bazı yeni OnePlus materyalleri sağladı. En büyük sızıntı olmasa da bazı ilginç ayrıntılar sağlıyor.

Yani… OnePlus Açık!

İyi mi? Evet
Başkalarıyla rekabet edebilir mi? Evet
İyi görünüyor mu? evet, eğer büyük kameraları seviyorsan
Periskop kamerası mı? Evet (3x)
Form faktörü? OPPO Find N2 gibi
Öğle yemeği? 29 Ağustos
Renkler? Siyah yeşil
Fiyat? ???? (şimdilik)

Başka ne?

Jambor, telefonun bir periskop lensiyle (3x) gelebileceğini iddia ediyor. Bu, kamera kurulumunun 48MP birincil sensör, 48MP ultra geniş sensör ve 64MP telefoto kamera sensörüne sahip olacağını öne süren önceki bilgilerden farklı olacaktır. Sızıntı ayrıca Açık’ın Siyah veya Yeşil seçiminize göre geleceğini söylüyor. Jambor, bu ayrıntıların dışında, 29 Ağustos lansmanı ve OPPO Find N2 benzeri form faktörü de dahil olmak üzere önceki sızıntılardan zaten bildiğimiz bazı ayrıntıları bize veriyor.

OPPO Find N2’den bahseden sızıntı, tweet’ini takip ederek OnePlus Open’ın Çin’de OPPO Find N3 olarak adlandırılacağını ekledi. Open’ın 2K ekrana sahip olacağını ortaya çıkaran önceki bir sızıntı, OnePlus Open’ın yalnızca yeniden markalanmış bir OPPO Find cihazı olmayacağını öne sürdü. Ancak görünen o ki bu gerçekten de basit bir yeniden markalama olabilir.

Samsung’un önümüzdeki hafta iki katlanabilir cihazını piyasaya sürmesi beklendiğinden, OnePlus’ın katlanabilir cihazı sert bir rekabetle karşı karşıya kalacak. Open’ın tahmini 29 Ağustos lansman tarihi göz önüne alındığında, Samsung yaklaşık bir ay sürecek bir avantaja sahip olacak.

OPPO Find N3 Amerika’ya gelebilir

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow