Outcast – A New Beginning, muhteşem açık dünyasını gösteren yeni bir fragman alıyor

Outcast – Yeni Bir Başlangıç THQ Nordic 2023 Dijital Vitrini sayesinde yepyeni bir fragman aldık ve bununla ilgili bir sürü yeni ayrıntı da biliyoruz. Habersiz olsaydın, Outcast – Yeni Bir Başlangıç iki yıl önce THQ Nordic 10th Anniversary yayın etkinliği sırasında duyurulmuştu. 1999’un çok saygı gören bir devamı niteliğindedir. dışlanmış – 2017’de tamamen yenilenen bir […]

Outcast – A New Beginning, muhteşem açık dünyasını gösteren yeni bir fragman alıyor

Outcast – Yeni Bir Başlangıç THQ Nordic 2023 Dijital Vitrini sayesinde yepyeni bir fragman aldık ve bununla ilgili bir sürü yeni ayrıntı da biliyoruz.

Habersiz olsaydın, Outcast – Yeni Bir Başlangıç iki yıl önce THQ Nordic 10th Anniversary yayın etkinliği sırasında duyurulmuştu. 1999’un çok saygı gören bir devamı niteliğindedir. dışlanmış – 2017’de tamamen yenilenen bir aksiyon-macera oyunu Outcast – İkinci Temas.

Orijinal oyun (ve tabii ki yeniden yapımı), 2007’de ABD hükümetinin paralel bir evrendeki yabancı bir gezegene bir sonda gönderdiği ilgi çekici bir hikayeyi takip ediyor. Bir yaşam formu, zararlı enerjinin bir kara delik oluşturmasına ve Dünya’yı tehlikeye atmasına neden olan sondaya zarar verir. Sondayı kurtararak gezegeni kurtarmak, eski ABD Navy Seal Cutter Slade (ne isim ama) ve bir avuç bilim adamına kalmış.

Devam oyununa gelince, Cutter Slade yabancı gezegen Adelpha’ya geri döndü, ancak bu sefer dünya sakinlerinin – Talanlar’ın – köleleştirildiğini, tüm yerin doğal kaynaklardan sıyrıldığını ve robot işgalcilerin orada olduğunu öğreniyor. kendi geçmişiyle bağlantılı görünen kişilerle ilgilenin. Oyuncular muhteşem açık dünyayı kendi hızlarında keşfedebilecek ve gezegeni yeniden inşa etmeye çalışabilecekler (köyleri onararak, doğayla ilgilenerek ve hatta ekonomiyi düzene sokarak).

Gösteriden önceki bir medya brifinginde, Outcast – Yeni Bir Başlangıç yaklaşık 35 saat uzunluğunda olacak ve bu hem orijinal oyundan hem de yeniden yapımından önemli ölçüde daha büyük. Referans için, HowLongToBeat tahminleri tamamlayıcıların genellikle 23 saatten biraz fazla zaman harcadıkları Outcast – İkinci Temas.

Henüz bir çıkış tarihi verilmemesine rağmen oyun PC, PS5 ve Xbox Series X|S’ye geliyor. Bununla birlikte, medya brifingi sırasında oyunun şu anda betaya yakın olduğu ve görünüşe göre “çıkış tarihi hakkında bazı haberler bekleyebileceğimiz” ortaya çıktı.

Sıkışacağınız yeni bir oyun arıyorsanız, oyun listemizden başka bir yere bakmayın. en iyi açık dünya oyunları.

Teknory