Oyun Ödülleri Sahibi Sea Of Stars Lansmanından Bu Yana 4 Milyon Oyuncuyu Geride Bıraktı

Sea of ​​Stars, bu ayın başlarında The Game Awards 2023’te En İyi Bağımsız oyun ödülünü aldı ve şimdi geliştirici Sabotage Studio, RPG’nin lansmanından bu yana 4 milyon oyuncuyu aştığını açıkladı. Sea of ​​Stars, Ağustos ayında piyasaya sürülecek şekilde PlayStation, Xbox, Switch ve PC’de mevcut olacak ve Xbox Game Pass ve PC Game Pass abonelerinin yanı […]

Oyun Ödülleri Sahibi Sea Of Stars Lansmanından Bu Yana 4 Milyon Oyuncuyu Geride Bıraktı

Sea of ​​Stars, bu ayın başlarında The Game Awards 2023’te En İyi Bağımsız oyun ödülünü aldı ve şimdi geliştirici Sabotage Studio, RPG’nin lansmanından bu yana 4 milyon oyuncuyu aştığını açıkladı. Sea of ​​Stars, Ağustos ayında piyasaya sürülecek şekilde PlayStation, Xbox, Switch ve PC’de mevcut olacak ve Xbox Game Pass ve PC Game Pass abonelerinin yanı sıra PlayStation Plus’ın Extra ve Premium abonelerine ücretsiz olarak sunulacak.

Sea of ​​Stars’ın TGA galibiyetinin yanı sıra Sabotage, Altın Joysticks’te En İyi Bağımsız oyun ödülünü aldı ve Britanya Akademi film ve Televizyon Ödülleri tarafından 2023’ün en iyi oyunlarından biri olarak tanındı.

Stüdyo kurucu ortağı ve Sea of ​​Stars oyun direktörü Thierry Boulanger bir basın bülteninde şöyle yazıyor: “Sea of ​​Stars hayallerimin oyunu ve onun arayışının oyuncular ve eleştirmenler arasında bu kadar güçlü yankı uyandırdığını görmek, Sabotage’daki herkes için dünyalar kadar önemli.” “Bu oyunun arkasındaki ekip, Sea of ​​Stars’ı birlikte yaratmayı umabileceğim en yetenekli ve kendini adamış grup ve Sea of ​​Stars’ın yakında çıkacak olan DLC’si Throes of the Watchmaker’ın yaratılmasında ilerledikçe onların dehasını bir kez daha hatırladım. .

“Hayranların, türün en büyük serilerinden yeni gelenlerin yanı sıra RPG’ler açısından bu kadar inanılmaz derecede başarılı bir yılda maceramızı fark etmeleri nedeniyle, bizi desteklediğiniz için size yeterince teşekkür edemeyiz ve Sea of ​​Sea of’ın sırada ne olduğunu size göstermek için sabırsızlanıyoruz. Yıldızlar.”

Diğer Sea of ​​Stars haberlerinde, ünlü Chrono Trigger bestecisi Yasunori Mitsuda’nın konuk parçalarını içeren oyunun müzikleri artık yayın platformlarında mevcut. Sea of ​​Stars’daki şarkıların tüm gündüz, gece ve korsan versiyonlarını içerir.

Daha fazlası için okuyun oyun Bilgilendiricisi Sea of ​​Stars incelemesini okuyun ve ardından bu yılın başındaki Sea of ​​Stars hakkındaki kapak hikayemizi okuyun.


4 milyon Sea of ​​Stars oyuncusundan biri misiniz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow