Oyun, WFH ve daha fazlası için en iyi Black Friday monitör fırsatları

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. GÜNCELLEME: 4 Kasım 2022, 16:00 EDT Bu hikaye, Kara Cuma öncesinde monitörlerdeki en son canlı fırsatları içerecek şekilde güncellendi. İster oyun ister çalışma için olsun, kurulumunuzu tamamlayacak en az bir gerçek bilgisayar monitörüne sahip olmak her zaman bir artıdır. Can sıkıcı projeler ve video oyunları, küçük bir …

Oyun, WFH ve daha fazlası için en iyi Black Friday monitör fırsatları


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

GÜNCELLEME: 4 Kasım 2022, 16:00 EDT Bu hikaye, Kara Cuma öncesinde monitörlerdeki en son canlı fırsatları içerecek şekilde güncellendi.


İster oyun ister çalışma için olsun, kurulumunuzu tamamlayacak en az bir gerçek bilgisayar monitörüne sahip olmak her zaman bir artıdır. Can sıkıcı projeler ve video oyunları, küçük bir dizüstü bilgisayar ekranına bakmadığınızda çok daha az zorlanır. Verimliliğiniz için konforun ve genişletilmiş bir görüş alanının neler yapabileceği gerçekten etkileyici.

Perakendeciler 2022’de Kara Cuma fırsatlarını her zamankinden daha erken bırakıyor, bu da 25 Kasım’dan önce haftalarca bir bilgisayar kurulum yükseltmesinin keyfini çıkarabileceğiniz anlamına geliyor. Bu satışlara dahil olan monitörler, yüksek kaliteli, kavisli oyun monitörlerinden daha basit, ekonomik ekranlara kadar uzanıyor.

İlk monitör fırsatlarını, iş veya gündelik kullanıma göre oyun oynamaya göre kategorize edilen ve ardından boyut sırasına göre (en küçükten en büyüğe) listeleyen büyük bir listeye topladık. Yeni eklenen tüm fırsatlar bir ✨ ile işaretlendi ve ⚡ ile işaretlenen tüm monitörler, belirli perakendecilerin erken Kara Cuma satışlarının işaret ettiği gibi, Kara Cuma fiyatlarında zaten. Üstü çizili herhangi bir şey ya satıldı ya da yazı yazılırken satış fiyatından artık mevcut değildi, ancak sık sık kontrol edin – bu sayfayı sürekli güncelliyoruz.

En iyi seçimimiz

neden beğeniyoruz

Üç tarafı mikro kenarlı ekrana sahip bu neredeyse çerçevesiz monitör, aynı anda iki pencere için bolca alana sahiptir. Her zaman açık mavi ışık filtresi ve özelleştirilmiş karartma, o uzun iş günlerinden birinde göz yorgunluğunu azaltmanıza yardımcı olur. Çalışmak için ideal olsa da, %99 sRGB(3) renk alanı ve hızlı tepki süresi gibi özellikler, onu sıradan oyunlara geçiş için yeterince güvenilir kılar.

Daha fazla monitör fırsatı

En iyi oyun monitörü anlaşması

neden beğeniyoruz

Bu onaylanan Kara Cuma anlaşması, Asus’un saygın TUF serisinden orta büyüklükte bir monitörü 170 dolardan daha düşük bir fiyata güvence altına alıyor – MSRP’de %40’tan fazla. VG279QL1A modeli, 250 Nit maksimum parlaklık ile desteklenen 1920 x 1080 full HD çözünürlüğe sahiptir. 240 Hz yenileme hızı ve 1 ms tepki süresi (ayrıca Nvidia G-Sync desteği), bütçeye uygun keskin, düşük gecikmeli oyun deneyimi sağlar.

Daha fazla oyun monitörü fırsatı

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow