Pathfinder: Wrath of the Righteous’un Beşinci DLC’si Lord of Nothing, Kasım’da PC ve Konsollara Çıkacak

Geliştirici Owlcat Games, Pathfinder: Wrath of the Righteous’un beşinci DLC’si olan Lord of Nothing’i duyurdu. Through the Ashes DLC’nin kaldığı yerden devam ediyor ve Kasım ayında PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC’de çıkıyor. Daha spesifik olarak Lord of Nothing, 21 Kasım’da konsollara ve PC’ye çıkıyor. Bu DLC, oyuncuları yepyeni […]

Pathfinder: Wrath of the Righteous’un Beşinci DLC’si Lord of Nothing, Kasım’da PC ve Konsollara Çıkacak

Geliştirici Owlcat Games, Pathfinder: Wrath of the Righteous’un beşinci DLC’si olan Lord of Nothing’i duyurdu. Through the Ashes DLC’nin kaldığı yerden devam ediyor ve Kasım ayında PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC’de çıkıyor.

Daha spesifik olarak Lord of Nothing, 21 Kasım’da konsollara ve PC’ye çıkıyor. Bu DLC, oyuncuları yepyeni yerlere götürüyor, yeni karakterler tanıtıyor ve oyunculara yeni düşmanları alt etme görevi veriyor. Sendri ve Rekarth’ın ve onları en son Küllerin İçinden DLC’de nerede gördüğümüzün hikayesini devam ettiriyor.

Aşağıdaki Pathfinder: Wrath of the Righteous’un Lord of Nothing DLC ​​fragmanına kendiniz göz atın:

Bir basın bülteninde, “Sendri’nin davranışının ardındaki gizemin daha fazla parçası, affetmeyen buz ve karanlık topraklarında ortaya çıktıkça, Golarion’u ele geçiren kötülükten giderek daha fazla tehlikeli düşman ve yaratık ortaya çıkacak” deniyor. “Ancak tüm umutlar kaybolmadı, çünkü yeni bir yoldaş, tuhaf yeni müttefikler ve hatta oyuncunun ana hikayedeki avatarı olan Komutanın müdahalesi bile maceracıları gerçeğe ve onunla birlikte gelen her şeye doğru yönlendirecek.”

Owlcat, Lord of Nothing’in, partiye giden yolu ileriye taşımak için güçlendirici becerilerini kullanabilen yeni bir android arkadaşı olan Penta’yı tanıttığını söylüyor. Oyuncular donmuş diyarda gizemli bir büyücü kulesini, Gölge Düzlemini ve daha fazlasını keşfetmek için ilerlerken Penta önemli olacak. DLC’nin hikayesinin dışında Lord of Nothing, beraberinde 15 yeni arketip, büyü, beceri ve daha fazlasını getiriyor.

İşte Lord of Nothing’den bazı ekran görüntüleri:

Deneyimsiz olanlar için Pathfinder: Wrath of the Righteous, “oyuncuların Abyss’teki yarığı kapatmak ve parçalanmış bir ülkeye barışı geri getirmek için kendi özel yaratılmış karakterlerini Worldwound’a götürdüğü izometrik hikaye odaklı bir RPG.” Bu Pathfinder: Wrath of the Righteous fragmanında buna bir göz atabilirsiniz. Oyunda 25 sınıf, 12 oyunculu ırk, bol miktarda sihir ve yetenek ve daha fazlası bulunuyor. Lord of Nothing, Pathfinder: Wrath of the Righteous için planlanan toplam altı DLC’den beşincisidir.


Pathfinder: Wrath of the Righteous’ Lord of Nothing DLC’sine göz atacak mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory