Patrick Wilson, A24 Sonunda Tüyleri Karıştıran Yeni Bir Film İçin Fragmanı Yayınlarken Hangi Franchise’a Dokunmamayı Tercih Edeceğini Açıkladı

American International Pictures aracılığıyla görüntü Siz hortlaklar, goblinler, hayaletler ve canavarlar içeri girin! Bildiğiniz gibi, Cadılar Bayramı’na (veya genel olarak ürkütücü mevsime) kesinlikle yakın değiliz, ancak tüyler ürpertici tür hızla çeşitli ürkütücü projelerle dolup taşıyor. Tabii ki, bu haftaki gezimizde bu hazineleri keşfetmeseydik, gerçekten Biz Bunu Koruyacaktık. korku hesabı yuvarlamak. Bugünün bol miktarda sulu haberinde, […]

Patrick Wilson, A24 Sonunda Tüyleri Karıştıran Yeni Bir Film İçin Fragmanı Yayınlarken Hangi Franchise’a Dokunmamayı Tercih Edeceğini Açıkladı

American International Pictures aracılığıyla görüntü

Siz hortlaklar, goblinler, hayaletler ve canavarlar içeri girin! Bildiğiniz gibi, Cadılar Bayramı’na (veya genel olarak ürkütücü mevsime) kesinlikle yakın değiliz, ancak tüyler ürpertici tür hızla çeşitli ürkütücü projelerle dolup taşıyor. Tabii ki, bu haftaki gezimizde bu hazineleri keşfetmeseydik, gerçekten Biz Bunu Koruyacaktık. korku hesabı yuvarlamak. Bugünün bol miktarda sulu haberinde, günümüzün korku çığlığı kralı Patrick Wilson, A24 sonunda beklediğimiz tüyler ürpertici bir fragmanı yayınlarken, hangi ürkütücü seriye dokunmamayı tercih ettiğini özellikle belirtti.

Bu yüzden, fazla heveslenmeden ve bu yıl için Cadılar Bayramı kostümünüzü erken seçmeden önce, korku dünyasındaki en son güncellemelerle gözlerinizi ziyafet çekin.

A24 nihayet tanıttı Benimle konuş fragman ve biz çok hazırız

A24 Benimle Konuş
A24 üzerinden görüntü

Sundance film Festivali’ndeki galasında kesinlikle öldüren A24, sonunda fragmanını yayınladı. Benimle konuş – diğer tür girişlerini haklı olarak gölgede bırakan, tüyler ürpertici bir doğaüstü korku. Ve göz kamaştırıcı fragmana bakılırsa, yenilikçi ve orijinal bir korku şaheserinin kataloğu ateşe verme yolunda olduğu açık. Filmi yılın en iyi korku filmlerinden biri olarak selamlamak için biraz erken görünebilir, ancak kesinlikle unvanı kazanma yolunda.

Ürkütücü bir Heather Graham erotik korku aklımızı karıştırmaya geliyor

uygun et
AMP International aracılığıyla görüntü

daki günlerinden çok uzakta Austin Güçleri film serisi, Heather Graham yaklaşan fantezide kendisini bir korku ikonu yapmak için burada Uygun Et. Kendini çarpık bir lanetin içinde bulan, eskiden aranan bir psikiyatr olarak rol alan Graham’ın hayatının performansını sergilemek için yola çıktığı kesinlikle inkar edilemez. Bu arada, sabırla filmin kamuoyuna sunulmasını bekleyeceğiz.

Patrick Wilson, yorucu bir korku serisine kendini kaptırmaktan geri adım atıyor

Göz kırp ve onu özleyeceksin Korku anları
Blumhouse aracılığıyla görüntü

Gibi franchise başyapıtlarıyla Sihirbaz Ve Sinsi Özgeçmişinde, Patrick Wilson’ın ondan uzak durmayı tercih etmesi kesinlikle şaşırtıcı değil. Dehşet Sokağı seri. Yakın tarihli bir Reddit AMA’sında, Wilson’a Amityville’den ilham alan vakaların gelecekte araştırılıp araştırılmayacağı soruldu. sihirbazlık hareketler. Wilson, bir ritmi atlamadan, “çok” olduğu konusunda ısrar ederek fikri hemen kapattı. amityville filmler var ve yardım edemeyiz ama onunla tamamen aynı fikirdeyiz.

Yepyeni bir haftalık özet için gelecek Cuma buraya gelin, korku köpekleri.

Yazar hakkında

Taylor Mansfield

Taylor Mansfield

Gazetecilik sanatından etkilenen Taylor Mansfield, 10 yılı aşkın bir süredir yazıyor. Günümüzde, filmler, televizyon, ünlü haberleri ve tabii ki … *herhangi bir* korku gibi çok çeşitli konuları ele alarak WGTC’de Yazar / Editör olarak uzmanlığını ödünç veriyor! Çünkü nerede korku varsa – Taylor çok geride değil. Daha önce GamersDecide, MovieWeb ve The Nerd Stash gibi eğlence sitelerine katkıda bulunmuştur.

Teknory