PC Gaming Show’un üç sunucusu Yaz Oyun Festivali etkinliği öncesinde açıklandı

PC Gaming Show’u aktör Mica Burton ve e-spor yorumcusu Sean ‘Day sunacak[9]’ Plott’un yanı sıra sunucu ve yayıncı Frankie Ward. Etkinlik bu yıl 9 Haziran Pazar günü gerçekleşecek ve şu tarihte yayınlanacak: Seğirme, Youtube, X / Twitter, Steam ve Bilibili. Bu, 2015 yılında çok daha konsol odaklı E3’e PC odaklı bir alternatif olarak piyasaya sürülen […]

PC Gaming Show’un üç sunucusu Yaz Oyun Festivali etkinliği öncesinde açıklandı

PC Gaming Show’u aktör Mica Burton ve e-spor yorumcusu Sean ‘Day sunacak[9]’ Plott’un yanı sıra sunucu ve yayıncı Frankie Ward.

Etkinlik bu yıl 9 Haziran Pazar günü gerçekleşecek ve şu tarihte yayınlanacak: Seğirme, Youtube, X / Twitter, Steam ve Bilibili. Bu, 2015 yılında çok daha konsol odaklı E3’e PC odaklı bir alternatif olarak piyasaya sürülen PC Gaming Show’un onuncu yıldönümünü kutluyor.

Bu yılki etkinlik Yaz oyun Festivali programının bir parçası olacak ve 75’ten fazla başlık hakkında bilgi verecek. Bu, yakında çıkacak olan kooperatif birinci şahıs nişancı (FPS) oyunuyla ilgili özel ayrıntıları içerir Öldürme Katı 3gelecek vaat eden bağımsız geliştirici Sonderlust Studios’tan yeni bir oyunun çıkışı, Developer Digital ve Artificer’dan heyecan verici bir duyuru ve çok daha fazlası.

Bu, oynanış görüntüleri ile birlikte geliyor Mars Taktikleri Ve Her Gün Kavga Ediyoruzyakında çıkacak olan noir Shooter’ın ilk bölümünün yayın tarihinden bahsetmiyorum bile Düşen Aslar. Bu yeni açıklamalara ek olarak, yakında çıkacak en büyük oyunlardan bazıları için yepyeni fragmanlar da bekleyebilirsiniz: Ölüm Sprint 66, Vatandaş Uyuyan 2Ve Rogue Sokakları 2.

Duyuruyla ilgili olarak Mica Burton şunları söyledi: “Gelecek ay Sean’la birlikte onuncu PC Gaming Show’u sunacak olmak çok güzel. İzleyicilere harika yeni duyurular, dünya prömiyerleri ve Steam kütüphanelerini doldurmak için sabırsızlanacakları oyunlar sunacağım için heyecanlıyım.”

Sean’ın Günü[9]Plott, “PC Gaming Show’un 10. yıl dönümü olmasından kesinlikle heyecan duyduklarını” ekledi. Geriye dönüp bakmak ve ne kadar büyük değişikliklerin gerçekleştiğini anlamak eğlenceli bir fırsattı: battle royale’ler, otomatik savaşlar, Steam Destesi, Aramızda, Roblox, e-spor büyümesi, DLSS ve çok daha fazlası. PC oyunlarının ulaştığı noktayı kutlamak beni çok mutlu ediyor ve önümüzdeki 10 yılın neler getireceğini görmek beni heyecanlandırıyor.”

Benzer şekilde Frankie Ward, “PC Gaming Show’un 10. yılını ekiple birlikte kutlamak için sabırsızlanıyorlar – bu, 2018’de katıldığım ve o zamandan beri yılın en önemli anlarından biri haline gelen bir gösteri. […] Her zaman olduğu gibi, hem izleyicilerin hayal gücünü hem de çoğu zaman bilgisayar oyunlarının sunduğu teknolojinin yeteneklerini zorlayan, bilgisayarın sunduğu benzersiz oyun deneyimlerini kutlayacağız.”

PC Gaming Show ile ilgili en son duyuruları şu adresten takip edebilirsiniz: PC Gamer’ı X / Twitter’da takip ediyorum.

PC Gaming Show’la ortaklık yapmak isteyen bir içerik yaratıcısıysanız aşağıdaki formu doldurabilirsiniz: biçim Bir basın kiti, akışınız için görsel öğeler ve etkinlikten en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bilgiler almak için.

Bunları da beğenebilirsin…

Teknory