Pixel 7 serisi, Google One’ın sunduğu VPN ile çok daha güvenli hale geldi

Bekleyen Pixel kullanıcılarına iyi şeyler gelir. Geçtiğimiz Ekim ayındaki Pixel etkinliğinde gizli göz atma ile alay ettikten sonra, Google nihayet teslim etti. Bugün, arama devi bir grup Yeni özellikler Google One bulut depolama hizmeti için yerleşik VPN de dahil olmak üzere akıllı telefon serisi için. Pixel 7 ve Pixel 7 Pro kullanıcıları artık bu VPN’e […]

Pixel 7 serisi, Google One’ın sunduğu VPN ile çok daha güvenli hale geldi

Bekleyen Pixel kullanıcılarına iyi şeyler gelir.

Geçtiğimiz Ekim ayındaki Pixel etkinliğinde gizli göz atma ile alay ettikten sonra, Google nihayet teslim etti. Bugün, arama devi bir grup Yeni özellikler Google One bulut depolama hizmeti için yerleşik VPN de dahil olmak üzere akıllı telefon serisi için. Pixel 7 ve Pixel 7 Pro kullanıcıları artık bu VPN’e Google One uygulaması aracılığıyla hiçbir ek ücret ödemeden ve abonelik gerektirmeden erişebilecek.

Google One’dan VPN, internet etkinliğinizi şifreleyerek ve IP adresinizi gizleyerek çalışır. Genel bir ağ kullanıyorsanız veya konumunuzun izlenmesini istemiyorsanız, bir VPN size bu korumayı sağlar. Google One uygulamasında kullanıcılar, göz atma verilerini ve konumlarını anında korumak için “VPN kullan” seçeneğini değiştirebilir. Apple, benzer şekilde iCloud+ veya Apple One hizmetlerine abonelikle birlikte gelen, iPhone’lar için Private Relay adlı benzer bir araca sahiptir, ancak iPhone 14 kullanıcıları için ücretsiz değildir. Bununla birlikte, Private Relay yalnızca şirketin kendi web tarayıcısı Safari içindeki kullanıcı trafiğini korur.

VPN duyurusuna ek olarak, Pixel 7 ve Pixel 7 Pro artık güvenlik ve gizliliği tek bir yerden kontrol etmek için bir modüle sahip; arayanın sesini iyileştiren ve arka plan gürültüsünü azaltan Net Arama özelliği; ve kaydedilen transkriptteki konuşmacıları tanımlayabilen ve etiketleyebilen geliştirilmiş bir Kaydedici uygulaması.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow