Pixel 8 Pro sahipleri ekran çarpmalarından şikayetçi, Google ‘işlevsel bir etkisi olmadığını’ söylüyor

Çarpışmalar gerçektir. Bazı Google Pixel 8 Pro sahiplerinin ardından şikayet edildi Google, telefonlarının ekranındaki tuhaf, dairesel çarpmalarla ilgili olarak sorunun gerçek olduğunu kabul etti. “Pixel 8 telefonların yeni bir ekranı var. Ekran kapatıldığında, kullanılmadığında ve belirli aydınlatma koşullarında, bazı kullanıcılar cihazdaki bileşenlerde küçük tümseklere benzeyen izler görebilir. Pixel 8 performansı üzerinde işlevsel bir etki yoktur. […]

Pixel 8 Pro sahipleri ekran çarpmalarından şikayetçi, Google ‘işlevsel bir etkisi olmadığını’ söylüyor

Çarpışmalar gerçektir.

Bazı Google Pixel 8 Pro sahiplerinin ardından şikayet edildi Google, telefonlarının ekranındaki tuhaf, dairesel çarpmalarla ilgili olarak sorunun gerçek olduğunu kabul etti.

“Pixel 8 telefonların yeni bir ekranı var. Ekran kapatıldığında, kullanılmadığında ve belirli aydınlatma koşullarında, bazı kullanıcılar cihazdaki bileşenlerde küçük tümseklere benzeyen izler görebilir. Pixel 8 performansı üzerinde işlevsel bir etki yoktur. veya dayanıklılık” dedi bir Google sözcüsü 9to5Google.

Pek görünmüyorlar ama oradalar.
Kredi: Google destek forumları

“İşlevsel etki yok” kısmı iyi bir haber olsa da, yalnızca belirli aydınlatma koşullarında ve ekran kapalıyken bile telefonun ekranında eşitsizlik görmek hala tuhaf.

AYRICA BAKINIZ:

Google Pixel 8 Pro kullanıcısı, kardeşinin telefonunun ‘yüz kilidini açabildiğini’ iddia ediyor. Hayır ikiz değiller.

Pixel 8 Pro’nun garantisi bir yıldır, ancak bazı kullanıcılar sorunun zamanla daha da kötüleşebileceğinden endişe ediyor. Google’ın sorunu sergileyen cihazları değiştirip değiştirmeyeceği belli değil.

Mashable’ı inceleyen kişi, birimlerindeki bu kusurları fark etmedi ve Pixel 8 Pro hala harika bir telefon.

Google’ın Pixel 8 Pro’su, çeşitli Kara Cuma fırsatları sayesinde şu anda daha ucuza bulunabiliyor. 200 ABD doları daha ucuza sahip olmanızı sağlayan bir tane bulduk ve ayrıca Pixel 8’de 549 ABD dolarına kadar tasarruf edebilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow