Pixel Watch 2, Pixel 8 serisi ile birlikte piyasaya sürülebilir

Rita El Khoury / Android Kurumu TL;DR Pixel Watch’ın halefi beklenenden daha erken piyasaya sürülebilir. Bir sonraki Pixel Watch’ın bu yılın sonlarında Pixel 8 serisi ile piyasaya sürülmesi bekleniyor. Google’ın bir sonraki saatinde Pixel Watch takma adını kullanıp kullanmayacağı bilinmiyor. Pixel Watch’ın piyasaya sürülmesinden bu yana sadece yedi ay geçtiğine inanmak zor. Bu aylar boyunca, […]

Pixel Watch 2, Pixel 8 serisi ile birlikte piyasaya sürülebilir

Rita El Khoury / Android Kurumu

TL;DR

  • Pixel Watch’ın halefi beklenenden daha erken piyasaya sürülebilir.
  • Bir sonraki Pixel Watch’ın bu yılın sonlarında Pixel 8 serisi ile piyasaya sürülmesi bekleniyor.
  • Google’ın bir sonraki saatinde Pixel Watch takma adını kullanıp kullanmayacağı bilinmiyor.

Pixel Watch’ın piyasaya sürülmesinden bu yana sadece yedi ay geçtiğine inanmak zor. Bu aylar boyunca, gadget oldukça iyi yaşlanmayı başardı. Ancak cihaza alıştığımız gibi, yakında bir tane daha karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Oradakiler 9to5Google Pixel Watch’ın halefi hakkında bazı yeni bilgileri ele geçirmeyi başardı. Mağazanın kaynağına göre Pixel Watch 2, bu yılın sonlarında Pixel 8 ve Pixel 8 Pro ile birlikte piyasaya sürülebilir. Çoğu insanın beklediğinden daha erken olabilecek bir geri dönüş.

Pixel Watch 2’nin gerçek isim mi olacağı yoksa Google’ın farklı bir isim mi seçeceği bilinmiyor. Bu ifşanın dışında, ayrıntılar oldukça azdır.

Google’ın Pixel telefonlarını Ekim ayı civarında piyasaya sürme alışkanlığı var. Dolayısıyla, bu bilgi doğruysa ve herhangi bir gecikme yoksa, Ekim ayında bir tarihte başlama şansı yüksek. Bir Ekim sürümü, Pixel Watch’ın ilk çıkışından bu yana tam bir yılı işaret eder.

Google’ın bir sonraki akıllı saati için benzer bir tasarım estetiği kullanması sürpriz olmaz. Özellikle kubbeli ekran, cihazın çok beğenilen bir yönü olduğu için. Ayrıca Google’ın Fitbit araç kiti ve tamamlayıcı uygulama entegrasyonuna devam etmesini bekliyoruz.

Google Pixel Watch 2 güncelleme merkezimizde daha iyi pil ömrü görmek istediğimizden bahsetmiştik. Mevcut model zar zor bir gün dayanabiliyor. Ve Google’ın son teknoloji bir özellik bulması harika olurdu. Son olarak, Google çerçeveyi biraz daha küçültebilseydi iyi olurdu.

Pixel Watch 2, Pixel 8 serisi ile birlikte piyasaya sürülebilir

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow