Polestar 2 BST Sürümü 230, Şık EV’ye Tasarım Yükseltmesi Sağlıyor

BST 230, otomobilin dışında Polestar’a özel yeni bir renkte – “Nebula Green” olarak adlandırılan – ve ayrıca sadece düz eski siyah veya resmi Polestar terminolojisinde “Space” olarak sunulacak. Önceki BST 270 modelinde olduğu gibi, alıcılar canları isterse arabanın tüm uzunluğu boyunca uzanan bir yarış şeritli görünüm de sipariş edebilirler. BST arabalarıyla Polestar, yaratıcı durakları ortadan […]

Polestar 2 BST Sürümü 230, Şık EV’ye Tasarım Yükseltmesi Sağlıyor

BST 230, otomobilin dışında Polestar’a özel yeni bir renkte – “Nebula Green” olarak adlandırılan – ve ayrıca sadece düz eski siyah veya resmi Polestar terminolojisinde “Space” olarak sunulacak. Önceki BST 270 modelinde olduğu gibi, alıcılar canları isterse arabanın tüm uzunluğu boyunca uzanan bir yarış şeritli görünüm de sipariş edebilirler.

BST arabalarıyla Polestar, yaratıcı durakları ortadan kaldırmayı ve sadık Polestar hayranlarına, çoğu insanın alışkın olduğu standart beyaz, gri veya siyah Polestar’lardan çok az daha tuhaf bir şey seçeneği sunmayı umuyor. BST 230 ayrıca yeniden tasarlanmış bir MicroSuede iç mekana sahip olacak.

Polestar CEO’su Thomas Ingenlath bir basın açıklamasında şunları söyledi: “Daha önce BST edition 270’in başarısında gördüğümüz gibi, en son trendlere dayalı benzersiz, sınırlı sürümler oluşturma becerimiz, müşterilerimize normalde bir düzeyde nadirlik ve özelleştirme sağlıyor. Bu, müşterilerimize sunmaya devam edeceğimiz bir şey.”

Polestar 2 BST’nin yalnızca 230 modeli fabrikadan çıkacağından ve ilk gelen alır esasına göre sipariş edildiğinden, süper araba özelleştirme seçenekleriyle süper araba benzeri kullanılabilirlik geliyor.

Teknory