Porsche 911 Yepyeni Bir Görünüme ve Yüksek Bir Fiyat Etiketine Sahip

Rus oto ayarlayıcı Top Car Design’ı ilk kez Şubat 2022’de pahalı ama garip bir şekilde arzu edilen Stinger GTR Limited Carbon Edition gövde kitiyle duyduk. Paket, karmaşık, dört katmanlı bir karbon fiber gövde, motor panjurları, yarıştan ilham alan bir ön rüzgar spoyleri, süslü bir arka difüzör, devasa bir arka kanat, ısmarlama jantlar ve hayal edebileceğinizden […]

Porsche 911 Yepyeni Bir Görünüme ve Yüksek Bir Fiyat Etiketine Sahip

Rus oto ayarlayıcı Top Car Design’ı ilk kez Şubat 2022’de pahalı ama garip bir şekilde arzu edilen Stinger GTR Limited Carbon Edition gövde kitiyle duyduk. Paket, karmaşık, dört katmanlı bir karbon fiber gövde, motor panjurları, yarıştan ilham alan bir ön rüzgar spoyleri, süslü bir arka difüzör, devasa bir arka kanat, ısmarlama jantlar ve hayal edebileceğinizden çok daha fazla lüks güzellik içeriyor. Tek başına karbon gövdesi 113.000 $ ‘dır ve bir dizi dövme jant ek 9.000 $’ dır.

Bununla birlikte, 2022 Porsche 911 Turbo S Stinger GTR şu anda DuPont Kaydı 692.000 $ için. Açıklama notları: “Ülkede başka yok.” Top Car, Stinger GTR karbon gövde kitinden yalnızca 13 örnek ürettiği için buna inanması zor değil: Ve 2 numaralı üniteye bakıyorsunuz. Dahası, kilometre sayacında yalnızca 100 mil var ve hafif bir paketle donatılmış olarak geliyor. seramik frenler ve görkemli bir Akrapovic egzozu.

Bu 700.000 $’lık Porsche 911’in kusursuz, dört katmanlı karbon fiber dokumalarının altında bir Turbo S olduğunu neredeyse unutuyorduk. Bu, dört tekerleğe yönlendirilen 640 beygir gücü ile karayolunda şarkı söylediği anlamına gelir. DuPont Siciline göre sıfırdan 100 km/sa hıza 2,8 saniyede çıkıyor ve 205 mil/saat azami hıza sahip. Soru şu: Bir Porsche 911’e 700.000 dolar harcar mıydınız? Cevap evet ise, nereye gideceğinizi biliyorsunuz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow