Post Malone bu türünün tek örneği Magic: The Gathering kartına 2 milyon dolar harcadı

Toronto’lu bir perakende çalışanı nadir bulunan bir ürünü sattı. Sihir: Buluşma müzisyen Post Malone’a 2 milyon dolarlık kart. Bu yılın başlarında nadir bulunan kartı keşfettiğinde “çocukluk hayalini” gerçekleştiren Brook Trafton, Post Malone ile standart bir tanışma ve selamlama olduğunu düşündüğü şeyin “beklenmedik” bir satışa dönüşmesinin ardından değerli koleksiyonundan ayrıldı. Trafton, “Sevinç ve duygudan şaşkına dönmüştüm,” […]

Post Malone bu türünün tek örneği Magic: The Gathering kartına 2 milyon dolar harcadı

Toronto’lu bir perakende çalışanı nadir bulunan bir ürünü sattı. Sihir: Buluşma müzisyen Post Malone’a 2 milyon dolarlık kart.

Bu yılın başlarında nadir bulunan kartı keşfettiğinde “çocukluk hayalini” gerçekleştiren Brook Trafton, Post Malone ile standart bir tanışma ve selamlama olduğunu düşündüğü şeyin “beklenmedik” bir satışa dönüşmesinin ardından değerli koleksiyonundan ayrıldı.

Trafton, “Sevinç ve duygudan şaşkına dönmüştüm,” dedi ve kartı ilk ortaya çıkardığında, türünün tek örneği o kadar önemli bir keşifti ki, kart güvenli bir şekilde depolanana kadar babasına bile söylemedi. bir banka.

“Benim gibi biri gerçekten nasıl bu kadar astronomik bir şey bulabilir?”

Bir avukat ve bir halkla ilişkiler şirketi tuttuktan sonra, Post Malone temsilcileri Trafton ile temasa geçti ve Trafton’la tanışmak ve kartı kendisinin görmek istediğini söyledi.

“Gördüğü anda [the card] dedi ki: evet,” dedi Trafton BBC. “‘Pardon?! Ne demek istiyorsun?’

“‘Evet, bu kartı alacağım’ dedi. Çok büyülüydü. Yalan söylemeyeceğim. Biraz ağladım. Çok ağladım.”

Bu özel kart hakkında bu kadar özel olan ne? gelen Magic: The Gathering’in Yüzüklerin Efendisi sette, “Tek Yüzük” kartı tamamen türünün tek örneğidir ve özellikle mükemmel durumda keşfedildiği için onu oyunun en nadide buluntularından biri yapar.

ICYMI, Sihir: Buluşma yaratıcısı Richard Garfield yeni bir oyun stüdyosu kurdu Hearthstone, World of Warcraft ve Halo’dan kıdemli geliştiricilerle birlikte.

Popularium olarak bilinen yeni stüdyo, şimdiden ilk oyunu üzerinde çalışmaya başladı. Kaos Ajanlarıve geliştirme sürecine topluluk merkezli bir yaklaşım benimsemeye kendini adamıştır. sevgili ARPG Hades.

“İnşa edilebilir bir öğeye veya stratejik bir öğeye sahip olduğunuz oyunlarda sıklıkla karşılaşılan birçok sorunu çözdü…” Garfield o sırada bir “auto battler royale”i hayata geçirmekle ilgilendiğini açıklamıştı.

“Gidebileceğiniz yönlerden birini gösterdi. oyun çok rahat, çok geniş, yani içinde seğirme yok, hız unsuru yok… [can] genellikle kitlenizi sınırlayın.”

Teknory