Prime Day şimdiye kadarki en iyi Galaxy Watch 6 Classic fırsatıyla erken geliyor

Kaitlyn Cimino / Android Otoritesi Bu nispeten mütevazı bir indirim, ancak yıl sonundan önce yepyeni giyilebilir ürünlerde daha iyi bir anlaşma görmeniz pek mümkün değil. Bu aşamada Android kullanıcıları için en iyi akıllı saat olduğuna karar verdiğimiz saatte herhangi bir indirim büyük bir kazançtır. Samsung Galaxy Watch 6 Klasik Samsung Galaxy Watch 6 Klasik Dönen […]

Prime Day şimdiye kadarki en iyi Galaxy Watch 6 Classic fırsatıyla erken geliyor

Kaitlyn Cimino / Android Otoritesi

Bu nispeten mütevazı bir indirim, ancak yıl sonundan önce yepyeni giyilebilir ürünlerde daha iyi bir anlaşma görmeniz pek mümkün değil. Bu aşamada Android kullanıcıları için en iyi akıllı saat olduğuna karar verdiğimiz saatte herhangi bir indirim büyük bir kazançtır.

Samsung Galaxy Watch 6 KlasikSamsung Galaxy Watch 6 Klasik
AA Tavsiye Edilir

Samsung Galaxy Watch 6 Klasik

Dönen taç geri döndü

Samsung Galaxy Watch 6 Classic, dönen bir çerçeveye sahiptir! Temel Galaxy Watch 6’dan daha iyi donanıma sahip olan Classic modeli, güncellenmiş etkinlik takibi, iyileştirilmiş sağlık özellikleri ve mobil ödemeleriniz için eksiksiz Samsung Cüzdan uygulamasına sahip güçlü bir saattir.

Samsung Galaxy Watch 6 Classic, geleneksel estetiğin yanı sıra lekesiz gezinmeyi de kolaylaştıran popüler döner çerçevenin geri dönüşünü görüyor. Cihaz, en yeni Wear OS 4 ile çalışıyor ve yeni Exynos W930 yonga seti tarafından destekleniyor, bu nedenle hızlı performans sürpriz olmamalı. Ayrıca 60Hz yenileme hızına ve 2.000 nit maksimum parlaklığa sahip canlı bir AMOLED ekran sunuyor. Classic serisinde ilk kez bir sıcaklık sensörünün eklenmesiyle sağlık ve fitness takibi son derece sağlamdır. Saat ayrıca 90’dan fazla spor modunu destekliyor ve koşu için ayrıntılı performans ölçümleri sunuyor.

Galaxy Watch 6 Classic fırsatı hakkında daha fazla bilgi edinmek için yukarıdaki widget’a tıklayın.

Prime Day şimdiye kadarki en iyi Galaxy Watch 6 Classic fırsatıyla erken geliyor

Teknory