PS5, Best Buy, Amazon, Walmart ve daha fazlasında 449,99 dolara satışta

50 $ TASARRUF EDİN: 7 Ağustos itibarıyla Best Buy’da ve Amazon, Target, Walmart ve GameStop gibi diğer büyük perakendecilerde bir PlayStation 5’i 499,99 dolardan 449,99 dolara satın alabilirsiniz. Bu, orijinal fiyattan 50 $ (veya %10) tasarruf sağlar. PS5 ilk piyasaya sürüldüğünde (12 Kasım 2020), oyuncular tükenmeden bir tane almak için çabalıyorlardı. İki yıl sonra, PS5 […]

PS5, Best Buy, Amazon, Walmart ve daha fazlasında 449,99 dolara satışta

50 $ TASARRUF EDİN: 7 Ağustos itibarıyla Best Buy’da ve Amazon, Target, Walmart ve GameStop gibi diğer büyük perakendecilerde bir PlayStation 5’i 499,99 dolardan 449,99 dolara satın alabilirsiniz. Bu, orijinal fiyattan 50 $ (veya %10) tasarruf sağlar.

PS5 ilk piyasaya sürüldüğünde (12 Kasım 2020), oyuncular tükenmeden bir tane almak için çabalıyorlardı. İki yıl sonra, PS5 hala gelmesi çok zor. COVID-19 salgını, artı üretim ve tedarik zinciri kesintileri, PS5 de dahil olmak üzere tüm panolarda oyun konsolu sıkıntısına neden oldu. Ancak şimdi, PS5 nihayet daha uygun hale gelmeye başlıyor.

7 Ağustos itibarıyla, Best Buy’da ve Amazon, Target, Walmart ve GameStop gibi diğer perakendecilerde bir PlayStation 5’i 499,99 dolardan 449,99 dolara satın alabilirsiniz. Bu, orijinal fiyattan 50 $ tasarruf anlamına gelir.

AYRICA BAKINIZ:

Kesinlikle göz atmanız gereken 8 PlayStation VR2 lansman oyunu

PS5 canavar gibi bir konsol. Ultra hızlı yükleme süreleri, canlı grafikler ve aklınızı başınızdan alacak sürükleyici bir oyun deneyimi var. Yıldırım hızında SSD depolaması ile anında aksiyona atlayabilirsiniz. Artı, DualSense kablosuz kontrol cihazının dokunsal geri bildirimi ve uyarlanabilir tetikleyicileri, gerçekten oyunun içindeymişsiniz gibi hissetmenizi sağlayacaktır.

Mashable’ın Kıdemli Oyunlar Muhabiri Adam Rosenberg’e göre PS5 kesinlikle fiyatına değer. Rosenberg, PS5 incelemesinde “PS5, önceki modelin yapabileceği hemen hemen her şeyi (çoğu PS4 oyunu için geriye dönük destek dahil) yapan ve aynı zamanda iyileştirilmiş performans, daha hızlı yükleme süreleri ve genel olarak daha iyi bir kullanıcı deneyimi ile oyununu hızlandıran değerli bir haleftir” diye yazıyor. .

Temalı bir konsol arıyorsanız, Best Buy ayrıca PS5 Call of Duty Modern Warfare II Paketi ve PS5 Final Fantasy XVI Paketi için fırsatlar sunuyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow