PS5 Slim videoda sızdırıyor gibi görünüyor ve çok ince değil

Oliver Cragg / Android Yetkilisi TL;DR PS5 Slim olduğuna inanılan bir görsel bu sabah internette ortaya çıktı. Şimdi de söylentiye konu olan konsolu tutan bir elin videosu ortaya çıktı. Bu sistemin standart PS5’e kıyasla ne kadar küçük olduğunu söylemek zor. PlayStation 2 günlerinden bu yana Sony, her zaman sonunda konsollarının ince bir versiyonunu yaptı. PS5 […]

PS5 Slim videoda sızdırıyor gibi görünüyor ve çok ince değil

Oliver Cragg / Android Yetkilisi

TL;DR

  • PS5 Slim olduğuna inanılan bir görsel bu sabah internette ortaya çıktı.
  • Şimdi de söylentiye konu olan konsolu tutan bir elin videosu ortaya çıktı.
  • Bu sistemin standart PS5’e kıyasla ne kadar küçük olduğunu söylemek zor.

PlayStation 2 günlerinden bu yana Sony, her zaman sonunda konsollarının ince bir versiyonunu yaptı. PS5 çıkalı yaklaşık üç yıl oldu, Sony’nin PS5’in ince bir versiyonunu yapıp yapmayacağına dair sorular vardı. Birkaç yeni sızıntı, Sony’nin PS5 Slim üzerinde çalışıyor olabileceğini düşündürüyor.

PS5’in yeni bir versiyonu gibi görünen bir video, BwE_Dev aracılığıyla X’e (eski adıyla Twitter) sızdırıldı. Videoda konsolu tutan ve ileri geri sallayan bir el gösteriliyor. PS5’in bu yeni modelinin tam olarak ne olduğu bilinmiyor ancak söylentilere göre PS5 Slim olabilir. Her ne kadar videoda PS5’ten çok daha küçük görünmese de. Bu sızıntının doğruluğunu onaylayamayacağımız veya bu sızıntının güvenilirliğine kefil olamayacağımız için, buna şüpheyle yaklaşın.

Bu sabah erken saatlerde, Çin forumunda ortaya çıkan bir sızıntı A9VG, yeni tasarlanmış bir PS5’e benzeyen şeyin kısmi bir görüntüsünü sunar. Görüntü, yukarıdaki videoda gösterilenle eşleşiyor gibi görünüyor. Bu sızıntıya göre bu model, boy olarak 5 cm daha küçük ancak kalınlık olarak aynı boyutta. Ayrıca ortasına siyah bir yarık eklendiğinden, disk sürücüsünün çıkarılabilir olduğundan ve önde iki adet USB-C bağlantı noktası olduğundan bahsediliyor.

PS5 Slim sızıntısı

Çalışmalarda bir PS5 Pro söylentileri olsa da, PS5’in potansiyel olarak ince bir versiyonu hakkında çok az bilgi var. Bir kez daha, bu sızıntının meşruiyeti belirsiz, bu yüzden onu göründüğü gibi algılamayın.

PS5 Slim videoda sızdırıyor gibi görünüyor ve çok ince değil

Teknory