PUBG Mobile’ın Dragon Ball Super geçişi, umarım ‘oyunculara hayatta kalmaları ve sonuna kadar savaşmaları için ilham verir’

Pubg mobilDragon Ball Super ile işbirliği geçen ay başladı, ancak Vincent Wang, hayranların bu yaratıcı geçişten hâlâ keyif aldığını umuyor. başkanı Pubg mobil, Vincent Wang, oynaması ücretsiz oyun için en yeni geçişin ne kadar önemli olduğunun altını çizdi. “Her ikisinin de sahip olduğu değerlerde birçok bağlantı var. Pubg mobil ve Dragon Ball Super’daki ikonik karakterler. […]

PUBG Mobile’ın Dragon Ball Super geçişi, umarım ‘oyunculara hayatta kalmaları ve sonuna kadar savaşmaları için ilham verir’

Pubg mobilDragon Ball Super ile işbirliği geçen ay başladı, ancak Vincent Wang, hayranların bu yaratıcı geçişten hâlâ keyif aldığını umuyor.

başkanı Pubg mobil, Vincent Wang, oynaması ücretsiz oyun için en yeni geçişin ne kadar önemli olduğunun altını çizdi. “Her ikisinin de sahip olduğu değerlerde birçok bağlantı var. Pubg mobil ve Dragon Ball Super’daki ikonik karakterler. Cesaret ve azimden takım olarak çalışmanın önemine kadar, bunları oyuncularımızla paylaşmak, onlara hayatta kalmaları ve sonuna kadar savaşmaları için ilham vermek istiyoruz.”

Geçişin en büyük çekiciliği, Shenron Oynanışı olarak adlandırılan Dragon Ball Süper temalı oyun modudur. Bu modda oyuncular, haritaya dağılmış her Dragon Ball’u toplamak amacıyla Sanhok, Erangel ve Livik olarak savaşabilecekler.

oyun modu ayrıca olağan gerçekçi yaklaşımdan da vazgeçecek. PUBG bunun yerine bir Dragon Ball stilistik animasyonlu haritayı tercih etmesiyle tanınır. Umarız oyuncular bu yeni yaratıcı seçenekleri takdir edebilirler, ancak aradığınız şey bu değilse, o zaman her zamanki haritaların ve modların oynamaya devam edeceğinden emin olabilirsiniz.

Ancak, bu ilk kez olmadığı için hayranlar çok şaşırmamalı. PUBG işbirliklerine bu tür sanatsal bir yaklaşım benimsemiştir. Wang, “Geçmişte Evangelion ve Jujutsu Kaisen gibi Japon animasyon serileriyle çalışmış olan Dragon Ball serisi, dünya çapında yarattığı benzeri görülmemiş izlenim düşünüldüğünde doğal bir uyum gibi görünüyordu” dedi.

Aslında, Dragon Ball o kadar tanınan bir marka ki, anime serisi zaten şu başlıklarla birden fazla iş birliğine sahip: Fortnite. Buna rağmen, Wang kendinden emin Pubg mobil nişancı oyunu ve anime hayranlarının aynı şekilde takdir edeceği benzersiz bir deneyim sunuyor. “Verdiğimize inanıyoruz Pubg mobil Hayranlar, diğer oyunlarla yaptıkları işbirliklerinden bağımsız olarak burada özel bir şey”.

Daha fazla harika co-op oyunu için bunlara göz atın en iyi çok oyunculu bilgisayar oyunları arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow