Quantumania, Disney Plus Sürümü Başka Bir Felaket İçin Yenilenen Aşkı Çağırırken, Sert Başarısızlığa Devam Ediyor

YouTube aracılığıyla ekran kaydı En iyi hazırlanmış planların bile yoldan çıkabileceğini nasıl derler biliyor musun? Kuyu, Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Ne yazık ki, dikkatlice planlanan Disney Plus sürümü Marvel’in beklediğini tam olarak elde edemediği için onu gerçek hayatta yaşıyor. Ve şimdi, MCU hayranlarına, sinemada gösterime girdiğinde başarısız olan serideki başka bir filmin dünyadaki […]

Quantumania, Disney Plus Sürümü Başka Bir Felaket İçin Yenilenen Aşkı Çağırırken, Sert Başarısızlığa Devam Ediyor

YouTube aracılığıyla ekran kaydı

En iyi hazırlanmış planların bile yoldan çıkabileceğini nasıl derler biliyor musun? Kuyu, Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Ne yazık ki, dikkatlice planlanan Disney Plus sürümü Marvel’in beklediğini tam olarak elde edemediği için onu gerçek hayatta yaşıyor. Ve şimdi, MCU hayranlarına, sinemada gösterime girdiğinde başarısız olan serideki başka bir filmin dünyadaki tüm sevgiyi hak ettiğini hatırlatıyor.

Yeni başlayanlar için, Kuantum zaten yayıncıya önceki Marvel filmlerinden çok daha sonra geliyor – hatta Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda. Stüdyo gecikme için herhangi bir açıklama sunmasa da, Jonathan Majors etrafındaki tartışmanın biraz sakinleşmesini umduğu ve MCU’ya olan inancın yenilenmesini beklediği açık – teşekkürler. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 — filme biraz sevgi getirmek için.

film severlerin çöpe attıkları bir filmi sinemalarda izledikten sonra beğenmeleri gibi garip bir olgu da var. Çömelmek anlamına gelmezken Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü, eski haline getirmeyi başardı Ebediler‘ itibarı, insanların şimdi devam filmini dört gözle bekledikleri noktaya kadar. Ne yazık ki böyle bir mucize gerçekleşmedi. Kuantum, Akış sürümü, daha önce filmden yana olanların fikirlerini değiştirmesine neden olduğu için.

Yine de hayranların başka bir filmi yeniden sevmesini sağlıyor – izniyle Karınca Adam 3, Ebediler Disney Plus sürümü sayesinde başka bir ilgi odağı olan eskinin birçok hayal kırıklığının ardından birçok hayranın en iyi filmler listesini ihlal etti.

gibi değil Kuantum birkaç destekçisi yok, ancak gerçek şu ki, neden olduğu onarılamaz travmayı hala yaşayanların sayısı çok daha fazla.

Pekala, yukarıda sergilenen duyguların yerine, size şu söylentileri hatırlatmakta fayda var: Ebediler 2 etrafta ve güçleniyor, Fatih Kang’ın kaderi ve nasıl Kuantum‘ın performansı Faz Beş’i etkiliyor, hala dengede.

Yazar hakkında

avatarı

Apeksha Bagchi

Apeksha, We Got This Covered’de Serbest Editör ve Yazar. Yılların deneyimine sahip tutkulu bir içerik oluşturucudur ve güneş altındaki her şeyi kapsayabilir. Kendisini sadık bir Marvel bağımlısı olarak etiketliyor (gizlice Vampire Diaries’i zilyonuncu kez yeniden canlandırırken). Dizüstü bilgisayarında saatlerce yazı yazarak belini kırmadığı zamanlarda, muhtemelen onu bir cinayet gizemi kitabıyla kanepede kıvrılmış ve kucağında kedisini uyuklarken bulabilirsiniz.

Teknory