“Quantumania”, Marvel’ın “Avengers: The Kang Dynasty” ile Başa Çıkamayacağını Kanıtlıyor

Marvel Stüdyoları 4. Aşamadaki bir dizi bağımsız anlatıdan sonra, Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania kalplerinde Fatih Kang olan, birbiriyle derinden bağlantılı başka bir hikaye dönemini resmen başlatıyor, ancak Marvel’ın son birkaç yılda hem hikaye anlatma kalitesi hem de üretim değeri açısından başarısızlıkları göz önüne alındığında, şirket bir başkasını üstlenecek donanıma sahip mi? İntikamcılar film? […]

“Quantumania”, Marvel’ın “Avengers: The Kang Dynasty” ile Başa Çıkamayacağını Kanıtlıyor

Marvel Stüdyoları

4. Aşamadaki bir dizi bağımsız anlatıdan sonra, Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania kalplerinde Fatih Kang olan, birbiriyle derinden bağlantılı başka bir hikaye dönemini resmen başlatıyor, ancak Marvel’ın son birkaç yılda hem hikaye anlatma kalitesi hem de üretim değeri açısından başarısızlıkları göz önüne alındığında, şirket bir başkasını üstlenecek donanıma sahip mi? İntikamcılar film?

Marvel Studios, en verimli döneminde bile Infinity Saga’da yılda en fazla üç ila dört film çıkarırdı. Bu durum, şirketin kendisini birkaç yıl önce internet yayıncılığının altın çağına adapte etmesiyle değişti ve onları daha önce planladıkları gibi sadece bu projeler üzerinde çalışmaya değil, şimdi programa bir dizi televizyon şovunu da dahil etmeye zorladı.

Örnek olarak 2021’e bakalım. üstünde Karadul, Shang-Chi, EbedilerVe Örümcek Adam: Eve Dönüş YokMCU, şu şekilde beş büyük televizyon programı yayınladı: WandaVision, Şahin ve Kış Askeri, Loki, Farzedelim…?Ve Şahin göz.

Bu, sinematik evreni iki ana yoldan olumsuz etkiledi. Birincisi, topluluk, takip etmesi gereken tüm bu hikayelerle dolup taştığını fark etmeden edemiyor. İkincisi, stüdyo boyut olarak büyümüş ve kesinlikle tutkulu olsa da, tüm bu topları aynı anda hokkabazlık etmenin prodüksiyon kalitesine sert bir darbe indirmesi her zaman garanti edildi.

Şimdi, gibi filmlerle Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü ve hatta en son Kuantum cansız CGI’ları ve CG sanatçılarının Marvel altında korkunç çalışma koşullarıyla uğraşmak zorunda kaldıklarını iddia eden diğer raporlar için eleştiri toplarken, bir gün onunla eşit bir filmimiz olup olmayacağını merak etmeye başlıyoruz. Sonsuzluk Savaşı veya oyunsonu.

Marvel’in neden topu düşürmesi muhtemel? Yenilmezler: Kang Hanedanı

Kang Hanedanı gördüğümüz bilimkurgu unsurlarına büyük ölçüde yaslanacak Kuantum Kang’ın terör saltanatını tasvir etmek için. Bu, kendi başına bir sorun olmamalı, çünkü bunun küçük bir versiyonunu daha önce görmüştük. Karınca adam üçlü, ancak bir İntikamcılar taksitte, esasen MCU’daki düzinelerce süper kahramanı birleştirecek bir filmden bahsediyoruz.

Bu, esasen iki Aşamalı hikaye anlatımının doruk noktasını işaretleyecek ve son zamanlarda tüm bu başarısız girişimlerle – Doktor Garip, Thor, Siyah PanterVe Kuantum aralarında – belki de Marvel Studios’un bir ara vermesi ve kadrosuna daha dikkatli bakması gerekiyor. Fandom bazı gecikmelere itiraz bile etmeyebilir, çünkü şu anda işlerin geldiği noktayı görmekte zorlanıyoruz. Kang Hanedanı anlatı açısından ve en önemlisi CG efektleri ve üretim değeri açısından tabloyu tersine çevirmek.

Bu olasılıkları daha da zahmetli yapan şey, gülünç derecede sıkışık programdır. Arasında Kuantum Ve Kang Hanedanıyedi filmimiz ve baştan sona yedi TV şovumuz var. İntikamcılar devam filmi 2 Mayıs 2025’te, yani bundan ancak iki yıl sonra çıkıyor.

Bu nedenle, şu anki durumunda, Marvel Studios hiçbir şekilde bir filmi kaldıracak donanıma sahip olmayabilir. Kang Hanedanıdevam filmi bir yana, devasa boyutları, uzun zamandır beklenen Yenilmezler: Gizli Savaşlar.

MCU’nun başı belada, bunu herkes görebilir. Ama ezici olup olmadığı Kuantum prömiyerin bu iddialı planları değiştirmeye yardımcı olacağı – veya en azından onları daha makul bir yola yönlendireceği – başka bir soru.

Teknory