Refurb iPad 6 ve Beats Flex kulaklıklar 199,99$’a satışta

TL;DR: 8 Haziran itibarıyla yenilenmiş bir iPad 6. nesil (WiFi, 32GB) ve yenilenmiş bir çift Beats Flex kulaklık alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) sadece 199,99$’a (kayıtlı olarak 249,99$) — bu %20 indirim. iPad’in savurganlığa neden değer olduğuna kimseyi ikna etmek için sıkı bir satışa ihtiyacı yok. Pratik olarak bir dizüstü bilgisayarın yerini alacak kadar güçlü olan […]

Refurb iPad 6 ve Beats Flex kulaklıklar 199,99$’a satışta

TL;DR: 8 Haziran itibarıyla yenilenmiş bir iPad 6. nesil (WiFi, 32GB) ve yenilenmiş bir çift Beats Flex kulaklık alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) sadece 199,99$’a (kayıtlı olarak 249,99$) — bu %20 indirim.


iPad’in savurganlığa neden değer olduğuna kimseyi ikna etmek için sıkı bir satışa ihtiyacı yok. Pratik olarak bir dizüstü bilgisayarın yerini alacak kadar güçlü olan Apple’ın amiral gemisi tableti, aynı anda birden çok uygulamayı önyükleyen ve çalıştıran etkileyici bilgi işlem gücü, kristal netliğinde ekranı, yüksek tanımlı kamerası ile yetenekli bir makine olduğunu kitlelere uzun süredir kanıtlamıştır. cömert depolama ve sonra biraz. Tek dezavantajı? Binlerce dolara mal olan en gelişmiş birim ile cüzdan üzerinde oldukça ağırdır.

Seçeneklerinizi tartıyorsanız, yenilenmiş bir iPad 6 için bu fırsat(yeni bir sekmede açılır) dalmaya ikna edebilir. Yalnızca 199,99$’a yeni gibi bir iPad almakla kalmayacak, aynı zamanda bir çift yenilenmiş Beats Flex kulaklık da kazanacaksınız.

Bu yenilenmiş iPad 6 ve Beats Flex paketini düşünün(yeni bir sekmede açılır) eğlence ve üretkenlik kombinasyonu. Bu özel iPad’in kaputunun altında, bir uygulamadan diğerine sorunsuz bir şekilde geçmenizi sağlayan bir Apple A10 yongası ve ayrıca dosyalarınızı ve medyanızı barındırmak için 32 GB depolama alanı bulunur. Yüzeyde, en sevdiğiniz içeriğin keyfini çarpıcı çözünürlükte çıkarmanızı sağlayan güzel bir 9,7 inç Retina ekranın yanı sıra net fotoğraflar ve çekimler yapan iSight ve FaceTime kameralara sahiptir. Hatta bir kılıf, ekran koruyucu, ekran kalemi ve şarj cihazı dahil olmak üzere bir dizi ekstra güzellikle birlikte gelir.

Beats Flex kulaklıklar, iPad deneyiminizi daha da keyifli hale getirmenize yardımcı olabilir. Birinci sınıf ses sunan bu kablosuz kulaklıklar, zengin ve hassas bir yanıtla olağanüstü stereo ayırma özelliğine sahiptir ve bu da akış ihtiyaçlarınıza uygun üstün ses sağlar. Apple W1 çipi, Apple koleksiyonunuzla sorunsuz bir şekilde entegre olmalarını sağlarken, Flex-Form kablo ve manyetik tasarım, gelişmiş konfor ve rahatlık sağlar. Paket ayrıca daha kişiselleştirilmiş bir uyum için dört kulak ucu seçeneği içerir.

Daha önce 249 ABD Doları karşılığında satılan bu yenilenmiş iPad ve Beats Flex paketini alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) sadece 199,99 $ için.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory