Rings of Power: Büyük kötü adam 2. Sezondan ayrılıyor

Lucy-Jo Finnighan ❘ Yayınlanan: 2022-12-02T17:03:18 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-02T17:03:25 The Lord of the Rings: Rings of Power’da çok sayıda harika kötü adam var, ancak yıldızdan yapılan açıklamaya göre bir kötü karakter 2. Sezon için geri dönmeyecek. Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri, kısmen kötü adamları kullanması nedeniyle 2022’nin en büyük şovlarından biri oldu. Sauron, birçok ork ve diğer […]

Rings of Power: Büyük kötü adam 2. Sezondan ayrılıyor

Yayınlanan: 2022-12-02T17:03:18

Güncellenmiş: 2022-12-02T17:03:25

The Lord of the Rings: Rings of Power’da çok sayıda harika kötü adam var, ancak yıldızdan yapılan açıklamaya göre bir kötü karakter 2. Sezon için geri dönmeyecek.

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri, kısmen kötü adamları kullanması nedeniyle 2022’nin en büyük şovlarından biri oldu. Sauron, birçok ork ve diğer birçok gizemli kötü figür ortaya çıktı.

Bu gizemlilerden biri, orkları insan topraklarında bir savaşa götüren kötü adam Adar’dı. Joseph Mawle tarafından canlandırıldı ve bazılarının sandığı gibi Sauron olmasa da, yine de zorlayıcı ve korkutucu bir kötü adam olmayı başardı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Ancak, görünüşe göre Joseph Mawle, dizinin ikinci sezonu için geri dönmeyeceği için yalnızca 1. Sezonda yer alacak – peki bu Adar için ne anlama geliyor?

Adar oyuncusu Joseph Mawle, Rings of Power’dan ayrıldı

Dün, aktör Joseph Mawle, twitter işinin gereği olarak Rings of Power serisinden ayrıldığını açıklamak için.

Şöyle yazdı: “Orta dünyayı keşfederek ve Tolkien’in mitolojisine dalarak geçirdiğim zamanı çok seviyordum. Karakterin beğenilmesi beni çok onurlandırdı. Size hikayesini anlatmaya çok önem verdi.

“Bir aktör olarak yeni karakterler ve dünyalar keşfetmek benim dileğim ve iş tanımım olmaya devam ediyor. S2 için oyunculara ve ekibe en iyi dileklerimle, sizi kenardan destekleyeceğim.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Hayranlar, tweet’lerinin yorumlarında çoğunlukla destekleyici olsa da, bunun şovun geleceği için ne anlama geleceğini merak etmek doğru.

Bu, Rings of Power 2. Sezonda Adar için ne anlama gelecek?

Şimdi, Mawle’ın ayrılışının Adar’ı ve Rings of Power 2. Sezonun olay örgüsünü nasıl etkileyeceği şu anda belirsiz. henüz bilmiyoruz.

Pekala yeniden şekillendirilebilirdi, ancak Adar’ın orijinal bir karakter olduğunu ve bu dizinin dayandığı kitap olan Silmarillion’dan doğmadığını düşünürsek, şov yapımcıları istemezlerse Adar’ın karakterine devam etmek zorunda değiller.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Ancak Adar’ın şu ana kadar gördüğümüzden daha fazlasına sahip olduğu için bu utanç verici olurdu. Orklarla olan ilişkisi göz önüne alındığında – Adar elfçe bir kelimedir, “baba” anlamına gelir ve orkların babası gibi görünmektedir – ve Sauron’a olan bariz kızgınlığı düşünüldüğünde, Adar’a açıkça çok yer vardı. şovun geleceği.

Her iki durumda da, Mawle’ın ayrılışının şov üzerinde açıkça bir etkisi olacak ve hayranlar, bu değişikliğin daha kötüsü olmayacağını umabilir.

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzüklerinin 1. Sezonu şu adreste izlenebilir: Amazon Prime Videosu.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Teknory