Robert De Niro, Donald Trump’a Ağlamak İçin Filminin Tanıtımını Yapmayı Görmezden Geldi

Apple aracılığıyla koyarak Robert De Niro ve Leonardo DiCaprio’nun bir Martin Scorsese filminde birlikte oynaması bir sinemaseverin ıslak rüyası ve ilk fragmanı. Çiçek Ayının Katilleri kesinlikle uzun zamandır beklenen destanın yutturmaca kadar yaşayacağını gösterdi. Yönetmen, tüm zamanların en iyilerinden biri olarak ününü hak etmeye devam ederken, aynı zamanda bu unvan için sağlam bir iddiada bulunabilecek […]

Robert De Niro, Donald Trump’a Ağlamak İçin Filminin Tanıtımını Yapmayı Görmezden Geldi

Apple aracılığıyla

koyarak Robert De Niro ve Leonardo DiCaprio’nun bir Martin Scorsese filminde birlikte oynaması bir sinemaseverin ıslak rüyası ve ilk fragmanı. Çiçek Ayının Katilleri kesinlikle uzun zamandır beklenen destanın yutturmaca kadar yaşayacağını gösterdi.

Yönetmen, tüm zamanların en iyilerinden biri olarak ününü hak etmeye devam ederken, aynı zamanda bu unvan için sağlam bir iddiada bulunabilecek iki oyuncuyla bir ekran kapasitesinde bir araya gelmesinin büyük heyecan yaratması garanti. Tabii ki, 200 milyon dolarlık bir bütçeyi nasıl tükettiğine dair sorular oyalanıyor, ancak bu muhtemelen 6 Ekim’de piyasaya sürüldüğünde en iyi şekilde bırakılan bir tartışma.

Bununla birlikte, daha sonra düzenlenen son basın toplantısı Çiçek Ayının Katilleri Cannes film Festivali’nde gösterilen film, De Niro’nun Donald Trump’a ağlamak için mükemmel bir zaman olduğu sonucuna vardığında biraz şaşırdığını gördü. o bahsetmedi Evde Yalnız 2 isme göre yıldız, ama kimden bahsettiğini anlamak için kesinlikle dahi olmaya gerek yok.

çiçek ayının katilleri
Apple aracılığıyla

“Karakterim hakkında pek bir şey anlamıyorum. İnsanlar bir şeyler yapar. Büyüleyici olmalı. Neden hepsine ihanet ediyor? Sistemik ırkçılıkla George Floyd’dan sonra – olan bu – orada ne oluyor; Kara Sokak Katliamı hakkında hiç bilmediğimiz şey, kötülüğün sıradanlığıdır. Dikkat etmemiz gereken şeyler bunlar. Bugün görüyoruz, kimden bahsedeceğimi hepimiz biliyoruz – ama o adam aptal. Hale birçok yönden zekiydi ama sistemsel.”

Sonunda eski realite TV sunucusunu ve WWE Onur Listesi’ni isimlendirmeye devam etti, ancak satır aralarını okumaya tenezzül eden hiç kimse için buna gerek yoktu. De Niro, Killers of the Flower Moon’daki performansı için Trump’ı kanalize edecek mi? Kim bilir, ama Mel Gibson bunu yapıyorsa John Wick prequel, o zaman göz ardı edilemez.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory