Robert Pattinson’ın Batman Kostümü Arkham Knight’a Eklenmiş Gibi Görünüyor, Daha Sonra Hızlıca Kaldırılıyor

Dün Caped Crusader’ın sinema tarihinin en duygusal Batman’inin hayranları için harika bir gündü çünkü Robert Pattinson’ın kostümü Yarasaadam Batman: Arkham Knight’a eklenmiş gibi görünüyor. Ancak eğlence çok kısa sürdü çünkü sadece birkaç saat sonra takım elbise çıkarıldı. Tuhaf bir şekilde, ilk kez yönetmen Matt Reeve’in 2022 filminde görülen takım elbise Yarasaadamtarafından fark edildiği gibi, yalnızca […]

Robert Pattinson’ın Batman Kostümü Arkham Knight’a Eklenmiş Gibi Görünüyor, Daha Sonra Hızlıca Kaldırılıyor

Dün Caped Crusader’ın sinema tarihinin en duygusal Batman’inin hayranları için harika bir gündü çünkü Robert Pattinson’ın kostümü Yarasaadam Batman: Arkham Knight’a eklenmiş gibi görünüyor. Ancak eğlence çok kısa sürdü çünkü sadece birkaç saat sonra takım elbise çıkarıldı.

Tuhaf bir şekilde, ilk kez yönetmen Matt Reeve’in 2022 filminde görülen takım elbise Yarasaadamtarafından fark edildiği gibi, yalnızca Arkham Knight’ın Epic Games Store sürümünde mevcuttu. GeekVibesNation Twitter’da ve tarafından doğrulandı GameSpot; oyun Bilgilendirici kaldırılmadan önce kostüm için oyunu kontrol edemedik.

İlk başta hayranlar, kostümün internette dolaşan iyi yapılmış bir mod olduğunu düşündüler, daha sonra giderek daha fazla insan onun gerçekten eklendiğini fark etti. Neden eklendiğine gelince, kimse bilmiyor ama oyun Bilgilendirici Takım elbise hakkında soru sormak için Warner Bros. Games’e ulaştı ve daha fazlasını öğrenirsek bu hikayeyi güncelleyeceğiz.

Yarasaadam takım elbise, Michael Keaton’ın 1989 filmindeki takım elbiseleri gibi, Arkham Knight’ta halihazırda mevcut olan çok sayıda diğer film takım elbiselerine katılıyor. yarasa Adamveya Christian Bale’den Kara şövalye. İşte umut ediyorum Yarasaadam kostüm yakında geri dönecek çünkü oyuncuların yakaladığı ekran görüntüleri bir göstergeyse, Arkham Knight’ın karanlık Gotham’ına tam olarak uyuyor.

Hepimiz daha fazlasını öğrenmek için beklerken, okuyun oyun Bilgilendiricisi Arkham Asylum, Arkham City ve Arkham Knight’ın incelemeleri. Bundan sonra oku oyun Bilgilendiricisi Bu hafta 10. yılını kutlayan Batman: Arkham Origins incelemesi.


Batman kostümünü incelemek için Arkham Knight’a geri döner misiniz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory