RuPaul’s Drag Race 16. sezon: ABD ve İngiltere’de nasıl izlenir

4 Ocak 2024 17:06 RuPaul’s Drag Race 16. sezon fragmanını izleyin film%2Frupauls-drag-race%2Fseason-16-how-to-watch-us-uk-netflix%2F&text=How+to+watch+RuPaul%27s+Drag+Race+season+16+in+the+US+and+UK+%40popbuzz” target=”_blank” onclick=”gusto.tracking.social(‘twitter’, ‘share’)”> RuPaul’s Drag Race’in 16. sezonu Netflix’te olacak mı? RuPaul’s Drag Race’in 16. sezonunun her bölümünü ABD ve Birleşik Krallık’ta ne zaman ve nerede izleyebileceğinizi burada bulabilirsiniz. Kütüphane açıldı! RuPaul’un Drag Yarışı nihayet 16. sezonuyla geri döndü ve bölümler ABD ve […]

RuPaul’s Drag Race 16. sezon: ABD ve İngiltere’de nasıl izlenir

4 Ocak 2024 17:06

RuPaul’s Drag Race 16. sezon fragmanını izleyin

RuPaul’s Drag Race’in 16. sezonu Netflix’te olacak mı? RuPaul’s Drag Race’in 16. sezonunun her bölümünü ABD ve Birleşik Krallık’ta ne zaman ve nerede izleyebileceğinizi burada bulabilirsiniz.

Kütüphane açıldı! RuPaul’un Drag Yarışı nihayet 16. sezonuyla geri döndü ve bölümler ABD ve İngiltere’de haftalık olarak yayınlanıyor.

Tıpkı önceki sezonlarda olduğu gibi RuPaul’un Drag Yarışı 16. sezonda yetenekli kraliçelerden oluşan bir seçki gösteriyi kazanmak için yarışacak. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca yarışmacıların, RuPaul kimin kazanacağına karar vermeden önce tacı almak için gereken karizmaya, benzersizliğe, cesarete ve yeteneğe sahip olduklarını kanıtlamak için çok çeşitli zorluklara göğüs gerdiklerini göreceğiz.

Her sezon 16. bölüm ne zaman çıkıyor ve nereden izleyebilirsiniz? Bilmeniz gereken her şey burada.

DEVAMINI OKU: RuPaul’un Drag Yarışı yıldızı Adore Delano trans olarak ortaya çıkıyor

RuPaul's Drag Race'in 16. sezonu ABD ve İngiltere'de nasıl izlenir?

RuPaul’s Drag Race’in 16. sezonu ABD ve İngiltere’de nasıl izlenir?

Resim: MTV


Nasıl izlenir RuPaul’un Drag Yarışı ABD’de 16. sezon

Devam eden ikinci sezon için, RuPaul’un Drag Yarışı 16. sezon ABD’de yalnızca MTV’de yayınlanacak.

Gösteriyi izlemek için MTV’ye ücretli erişiminizin olması gerekecek. Daha sonra her bölümü saat 20.00’de (ET) izleyebilecek, 5 Ocak’tan itibaren her Cuma canlı olarak yayınlayabilecek veya her bölümü doğrudan MTV kanalı ve web sitesi aracılığıyla takip edebileceksiniz.

Ayrıca her bölümü Prime Video ve Apple gibi web sitelerinde yayınlandıktan sonra VOD aracılığıyla satın alabileceksiniz. Sezonun tamamı yayınlandıktan sonra önceki sezonlarda olduğu gibi Paramount+’ta da tamamı izlenebilecek.

Nasıl izlenir RuPaul’un Drag Yarışı İngiltere’de 16. sezon

aynen RuPaul’un Drag Yarışı 15. sezonda İngiltere’deki hayranlar diziyi yalnızca uluslararası kanalda izleyebilecek Kısa mesafeli araba yarışı uygulama Wow Plus Sunar. Planlar ayda 4,33 £ veya yılda 43,83 £’dan başlıyor ve hayranlara tüm planlara erişim sağlıyor Kısa mesafeli araba yarışı katalog. Bölümler ABD’de yayınlanır yayınlanmaz cumartesi sabahları izlenebilecek.

Bölüm 1, İngiltere’de 6 Ocak’tan itibaren indirilip yayınlanabilecek.

RuPaul's Drag Race'in 16. sezonu Netflix'te olacak mı?

RuPaul’s Drag Race’in 16. sezonu Netflix’te olacak mı?

Resim: MTV


İrade RuPaul’un Drag Yarışı 16. sezon Netflix’te olacak mı?

İzlemeyi ümit eden herkes için RuPaul’un Drag Yarışı Netflix’te 16. sezonda dizinin artık orada bir evi yok. Mevcut haliyle hizmette yalnızca 12. ve 13. sezonları izleyebilirsiniz. Güncel sezonu izlemek için Kısa mesafeli araba yarışı yayınlanırken ABD’de MTV’ye veya Birleşik Krallık’ta Wow Presents Plus’a erişiminizin olduğundan emin olmanız gerekir.

Percy Jackson Oyuncular ‘En İmkansız Percy Jackson Sınavı’na Karşı | PopBuzz Buluşuyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow