Sadece 100 $’a ömür boyu web barındırma ile web sitenize ev diyebileceğiniz bir yer verin

TL;DR: 11 Mart’tan itibaren iBrave Bulut Web Hosting’e ömür boyu abonelik kazanabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır) sadece 99,99$’a — ömür boyu sınırsız web sitesini kapsar. Kediniz hakkında bir web sitesi, çevrimiçi bir mağaza, profesyonel bir portföy veya bir blog yapıyor olun, web alanınızı barındıracak bir yer bulmanız gerekir. Web barındırma pahalı olabilir, ancak olması gerekmeyebilir. iBrave […]

Sadece 100 $’a ömür boyu web barındırma ile web sitenize ev diyebileceğiniz bir yer verin

TL;DR: 11 Mart’tan itibaren iBrave Bulut Web Hosting’e ömür boyu abonelik kazanabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır) sadece 99,99$’a — ömür boyu sınırsız web sitesini kapsar.


Kediniz hakkında bir web sitesi, çevrimiçi bir mağaza, profesyonel bir portföy veya bir blog yapıyor olun, web alanınızı barındıracak bir yer bulmanız gerekir. Web barındırma pahalı olabilir, ancak olması gerekmeyebilir. iBrave Bulut Web Hosting, ömür boyu kullanım için yalnızca bir kez ödeme yapmanızı sağlar. Genellikle, iBrave barındırma için 2.997 ABD dolarına mal olur, ancak 99,99 ABD dolarına ömür boyu abonelik alabilirsiniz.

En çok sahip bir web barındırma

Yeni kullanıcılar, çevrimiçi alanınızı yönetmenize ve büyütmenize yardımcı olabilecek bir dizi kullanışlı araçtan yararlanabilir.(Yeni bir sekmede açılır). Kontrol panelinden Moodle, Webcalendar, osTicket, Form Tools, PHP Form Generator, WordPress, Joomla!, Magento, OpenCard ve daha fazlası gibi 80’den fazla tek tıklamayla yükleme uygulamasına erişebilirsiniz. Bu, web sitenizi diğerlerinin yanı sıra WordPress, Joomla ve Magento’dan taşıyorsanız, tek tıklamayla kurulumu da içerir.

iBrave aboneliğiniz size ücretsiz sınırsız alan adı vermese de, size sınırsız SSD depolama, aylık bant genişliği, alt alan adları ve hatta sınırsız e-posta sağlar. Mağazanızı yönetmenize veya blogunuz için yazmanıza yardımcı olmaları için başka kullanıcıları davet ediyorsanız, kendi özel e-postalarını alabilirler.

iBrave barındırma, yalnızca sitenize yaşanacak bir yer vermekle ilgili değildir. Ayrıca, ücretsiz antivirüs ve antispam koruması ve güvenli veri merkezleri kullanarak güvenli kalmasına yardımcı olabilir. Ayrıca, herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa, haftanın yedi günü destek alabilirsiniz. İster büyüyen bir işletme olun ister tutkulu bir proje olun, kullanıcı dostu web yönetim araçlarına sahip iyi bir web barındırıcısı tüm farkı yaratabilir.

Web sitenizi ömür boyu barındırın

Yinelenen web barındırma maliyetlerini düşünmeden web sitenizi çevrimiçi tutmak istiyorsanız, bir ömür boyu iBrave bulut Web barındırma alın(Yeni bir sekmede açılır) 99,99 $ (kayıtlı 2,997 $) için satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory