Sadece Yakın Arkadaşlar için Instagram’da nasıl paylaşım yapılır?

Instagram’ın “Yakın Arkadaşlar” özelliği oyunu birçok yönden değiştirdi. Artık finstaların yalnızca seçilmiş kişilerin görmesini istediğiniz daha rastgele ve kişisel içerikleri paylaşmasına gerek yok. Yalnızca bu liste için Hikayeler yayınlayarak Instagram’ın bazı baskılarını geçersiz hale getirebilirsiniz. Artık Instagram, kullanışlı yeni bir güncelleme sayesinde mevcut Yakın Arkadaşlar özelliğini geliştiriyor. Uygulama, insanların yalnızca CF listelerindeki kişilerle gönderi paylaşabileceğini […]

Sadece Yakın Arkadaşlar için Instagram’da nasıl paylaşım yapılır?

Instagram’ın “Yakın Arkadaşlar” özelliği oyunu birçok yönden değiştirdi. Artık finstaların yalnızca seçilmiş kişilerin görmesini istediğiniz daha rastgele ve kişisel içerikleri paylaşmasına gerek yok. Yalnızca bu liste için Hikayeler yayınlayarak Instagram’ın bazı baskılarını geçersiz hale getirebilirsiniz.

Artık Instagram, kullanışlı yeni bir güncelleme sayesinde mevcut Yakın Arkadaşlar özelliğini geliştiriyor. Uygulama, insanların yalnızca CF listelerindeki kişilerle gönderi paylaşabileceğini duyurdu. İster Reel ister fotoğraf dökümü olsun, akışınızda yalnızca bazılarının görebileceği içeriği paylaşma seçeneğiniz vardır.

İşte bunu nasıl yapacağınız.

AYRICA BAKINIZ:

Yabancılar neden sizi Instagram Yakın Arkadaşlarına ve Twitter Çevrelerine ekliyor?

Sadece Yakın Arkadaşlar için Instagram’da nasıl paylaşım yapılır?

Adım 1: Bir gönderi veya Reel yükleyin.

Uygulamanın alt kısmındaki menünün ortasındaki + düğmesine basın. ‘Gönder’i veya ‘Reel’i seçin, paylaşmak istediğiniz şeyi beğeninize göre düzenleyin ve ardından ‘İleri’ye basın.

Adım 2: “Hedef Kitle”ye dokunun.

Paylaşmadan önce ‘Hedef Kitle’yi tıklayın (‘Kişileri etiketleyin’in altında), ardından ‘Yakın Arkadaşları’nı seçin.


Kredi: Mashable / Instagram.

3. Adım: Paylaşın!

Gönderiniz yalnızca Yakın Arkadaşlar listenizdekiler tarafından görülebilecek ve sağ üst köşede küçük yeşil bir yıldız simgesiyle belirtilecektir.

Instagram'daki gönderilerin iki ekran görüntüsü.


Kredi: Instagram.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow