Sağlam bir telefon mu arıyorsunuz? Nokia XR21 şimdi ABD’de mevcut

TL;DR HMD, ABD’de Nokia XR21 akıllı telefonunu piyasaya sürdü. Şirket, 499,99 dolarlık telefonla birlikte ücretsiz bir çift kablosuz kulaklık sunuyor. HMD, selefinin ayak izlerini sağlam bir tasarımla takip ederek geçen ayın başlarında İngiltere’de Nokia XR21’i piyasaya sürdü. Şirket şimdi cihazı eyalet tarafında piyasaya sürdüğü için ABD’de piyasaya sürülmesi için çok uzun süre beklemek zorunda kalmadık. […]

Sağlam bir telefon mu arıyorsunuz?  Nokia XR21 şimdi ABD’de mevcut

TL;DR

  • HMD, ABD’de Nokia XR21 akıllı telefonunu piyasaya sürdü.
  • Şirket, 499,99 dolarlık telefonla birlikte ücretsiz bir çift kablosuz kulaklık sunuyor.

HMD, selefinin ayak izlerini sağlam bir tasarımla takip ederek geçen ayın başlarında İngiltere’de Nokia XR21’i piyasaya sürdü. Şirket şimdi cihazı eyalet tarafında piyasaya sürdüğü için ABD’de piyasaya sürülmesi için çok uzun süre beklemek zorunda kalmadık.

Nokia XR21, IP69K derecesine, ekran için Gorilla Glass Victus korumasına ve MIL-STD-810H sertifikasına sahiptir. Yani bu kombinasyon, birkaç yuvarlanmaya ve elementlere dayanabilmesi gerektiği anlamına gelir.

Masaya başka ne getiriyor?

Temel özellikler açısından, telefon orta seviye bir Snapdragon 695 yonga seti, 6 GB RAM, 128 GB depolama ve 6.49 inç 120Hz LCD ekran getiriyor. 4.800 mAh pil ışıkları açık tutarken 33 W kablolu şarj mevcuttur. Ancak kutudan adaptör çıkmadığı için eski şarj cihazınızı kullanmanız veya yeni bir tane almanız gerekecek.

XR21, en iyi kameralı cep telefonlarının listesini yapmayacak, ancak 64MP ana ve 8MP ultra geniş arka kameralar sağlam bir iş çıkarmalıdır. Selfie’ler ve görüntülü aramalar için 16 MP kamera mevcuttur.

Diğer önemli özellikler arasında 3,5 mm bağlantı noktası, eSIM desteği, stereo hoparlörler, üç yıllık işletim sistemi güncellemeleri (ve dört yıllık güvenlik yamaları) ve iki donanım kısayol düğmesi bulunur.

Nokia XR21 ABD fiyatlandırması

Nokia XR21 yeşil resmi yeniden boyutlandırma

Kilidi açılmış Nokia XR21, şirket web sitesinde bir Midnight Black varyantında mevcuttur. 499,99 $. Ancak HMD, modelin AT&T ağlarında 5G’yi desteklemediğini belirtiyor.

Web sitesinde ayrıca, aynı fiyata bir çift Nokia gürültü önleyici kulaklık sunan bir paket teklif var. Bunun yerine bu seçeneği de tercih edebilirsiniz.

Sağlam bir telefon mu arıyorsunuz? Nokia XR21 şimdi ABD’de mevcut

Teknory