Samsung, Android 14’ün piyasaya sürülmesinin Android 13’ün piyasaya sürülmesinden bile daha hızlı olmasını istiyor

Robert Triggs / Android Otoritesi TL;DR Samsung, Android 13 lansmanının hızıyla övünen bir basın bülteni yayınladı. Şirket, kullanıcıların One UI 5 güncellemesinin yıl bitmeden tabletlere ulaşmasını bekleyebileceğini duyurdu. Samsung, bir sonraki One UI güncellemesinin daha da hızlı olmasını istediğini söyledi. Birçok Samsung sahibi için sonsuzluk gibi gelmiş olabilir, ancak Android 13’ün kararlı One UI 5 […]

Samsung, Android 14’ün piyasaya sürülmesinin Android 13’ün piyasaya sürülmesinden bile daha hızlı olmasını istiyor

Robert Triggs / Android Otoritesi

TL;DR

  • Samsung, Android 13 lansmanının hızıyla övünen bir basın bülteni yayınladı.
  • Şirket, kullanıcıların One UI 5 güncellemesinin yıl bitmeden tabletlere ulaşmasını bekleyebileceğini duyurdu.
  • Samsung, bir sonraki One UI güncellemesinin daha da hızlı olmasını istediğini söyledi.

Birçok Samsung sahibi için sonsuzluk gibi gelmiş olabilir, ancak Android 13’ün kararlı One UI 5 sürümü nihayet birkaç Samsung cihazına ulaştı. Nasıl hissettirmiş olsa da, Android 13’ün yayınlanmasından sonra Samsung’un güncellemeyi yayınlamaya başlaması yalnızca iki ay sürdü. Şimdi şirket bir zafer turu atıyor ve gelecekteki güncellemelerin daha da hızlı olmasını istediğini iddia ediyor.

Bugün, Samsung bir basın bülteni One UI 5’in ürün kitaplığına genişletilmesi hakkında konuşmak için. Gönderide şirket, One UI 5’in faydalarını tartışmaya başlıyor ve daha aşağıda tabletleri ile Galaxy S, Z ve A cihazları için sürüm programından biraz bahsediyor.

Burada Samsung, Z Flip serisinin ve Z Fold 2 ve 3’ün yanı sıra Galaxy Tab S8, Tab S7 FE, Tab S7 ve Tab S6 Lite’ın yıl içinde güncelleneceğinden bahsediyor. Şirket ayrıca S20 serisi ve Galaxy Note 20 serisinin bu ay güncelleme almaya başlayacağını söyledi. Son olarak, Galaxy A53, A52’nin 5G, A33 5G ve A32’nin bu yılın sonlarında One UI 5 güncellemesini alacağından bahsedildi.

Basın bülteninin son bölümünde Samsung, One UI 5’in dağıtımının hem hız hem de kapsam açısından önceki güncellemeleri geride bıraktığını açıklayan biraz övünüyor. Samsung, One UI 5’in piyasaya sürülmesi açısından kendisi hakkında oldukça iyi hissetmesine rağmen, şirket bir dahaki sefere daha da hızlı gitmek istediğini iddia ediyor.

Samsung, bu son güncelleme sunumunu yenme hedefine ulaşmak için “Google ile işbirliğini güçlendirmeye devam edeceğini ve One UI’yi daha hızlı ve daha mükemmel bir şekilde güncellemeye devam etmek için aktif olarak kullanıcı geri bildirimlerini dinleyeceğini” söylüyor.

Ekim ayında One UI 5’in kararlı sürümünün piyasaya sürülmesinden bu yana, güncelleme Galaxy S22 serisi, Fold 4 ve Flip 4, S21 ve Tab S8 dahil olmak üzere bir dizi cihaza ulaştı. One UI 5 sunumu için yol haritasını buradan inceleyebilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow