Samsung Galaxy A34 dört farklı renkte gelebilir

TL;DR Samsung Galaxy A34’ün renkleri az önce sızdırıldı. Söylentiler doğru çıkarsa Kireç, Gümüş, Grafit ve Menekşe renklerde gelebilir. Telefonun genel tasarımı, Galaxy S23 serisinin söylentileri ile uyumlu görünüyor. Samsung, akıllı telefonlarıyla sunduğu renklerle bazen vurup kaçırıyor. Genellikle, şirket birkaç nötr renkle güvenli oynar, ancak biraz çeşitlilikten hoşlanan insanlar için vahşi bir renk de atar. Bir […]

Samsung Galaxy A34 dört farklı renkte gelebilir

TL;DR

  • Samsung Galaxy A34’ün renkleri az önce sızdırıldı.
  • Söylentiler doğru çıkarsa Kireç, Gümüş, Grafit ve Menekşe renklerde gelebilir.
  • Telefonun genel tasarımı, Galaxy S23 serisinin söylentileri ile uyumlu görünüyor.

Samsung, akıllı telefonlarıyla sunduğu renklerle bazen vurup kaçırıyor. Genellikle, şirket birkaç nötr renkle güvenli oynar, ancak biraz çeşitlilikten hoşlanan insanlar için vahşi bir renk de atar.

Bir sızıntı sayesinde artık Samsung Galaxy A34 renklerinden ne bekleyebileceğimize dair bir fikrimiz var. Samsung için biraz değişiklikle, Galaxy A34’ün bir nötr renk ve üç harika renkle gelebileceği anlaşılıyor.

Göre TechOutlookSızıntının kaynağına göre Galaxy A34 Kireç, Gümüş, Mor ve Grafit renklerde gelebilir. Renk gruplarını aşağıda sızdırılmış halleriyle görebilirsiniz.

Samsung Galaxy A34 renkleri

Özellikle, bu bütçeye uygun telefonun arkası, Galaxy S23 serisinin sızan arkasına çok benziyor. Arka kameranın her merceğinin kendi kesmesi vardır; bu, Galaxy S21 ve S22 serilerinde gördüğümüz modülden önemli bir sapmadır.

Bu tasarımların tümü gerçek olursa, bu, Samsung’un Galaxy S ve Galaxy A serilerinde tek bir tutarlı tasarım dili için çabalayabileceği anlamına gelir. Bu, tüketici için işleri çok daha kolaylaştıracak ve aynı zamanda Samsung’un marka kimliğini sağlamlaştırmaya yardımcı olacaktır.

Galaxy S23 serisinin Şubat başında piyasaya çıkmasını bekliyoruz. O zamandan önce Galaxy A34 lansmanını görmemiz mümkün. Bizi izlemeye devam edin.

Samsung Galaxy A34 dört farklı renkte gelebilir

Teknory